Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde bayanlar gibi vücut üzerindeki tüylerle uğraşmak zorunda kalırlar. Özellikle de günümüz şartlarında her daim bakımlı olmak isteğinde olan erkekler lazer epilasyonu sıklıkla kullanmaya başlamışlardır. Peki erkeklerde yapılan Lazer epilasyon yöntemlerin bayanlara göre ne gibi farkları var? Erkeklerde lazer epilasyon hakkında tüm merak edilenler.

Erkeklerde Lazer Epilasyon Nasıl Yapılır?

Erkek lazer epilasyon bayanlara uygulanan lazer epilasyonla tamamen aynı özellikleri taşır. Erkeklerde kıl kökünün durumu biraz daha farklıdır ve lazer epilasyon uygulanacak bölümler daha çeşitlidir. Erkeklerde köklerin daha kalın ve köklü olması lazer epilasyondan daha verimli sonuç alınmasını kolaylaştırmaktadır.

 

Erkekler Lazerde Hangi Bölgeleri Tercih Ediyor?

Erkeklerde lazer epilasyon en fazla sırt bölgesine uygulanır, sırtta çıkan düzensiz kıllar bazen göğüs bölgesinde de görülür. Ense, bacak, omuz, göğüs, boyun, sakal kısmı, koltukaltı gibi bölgeler erkeklerin en çok tercih ettiği bölgelerdir.

 

Erkeklerde Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürüyor?

Bayanlarda olduğu gibi seans süreleri genellikle 4 veya 6 seanstan oluşmaktadır. Fakat yüz kısmında lazer epilasyon seansları bazen 12 seansa kadar çıkmaktadır.

 

Buna göre boyun kısmı, kulak, ense, koltukaltı gibi bölgelerde seanslar 5 dakika uygulanırken; sırt, kol ve göğüs gibi bölgelerde seans süreleri yarım saate kadar çıkmaktadır. Bütün vücut için seans süresi toplamda 2 saattir.

 

Erkek Lazer Epilasyon Fiyatları

Boyun 50 TL
Sakal (tüm) 160 TL
Omuzlar 160 TL
Kulaklar 35 TL
Göğüs (tüm) 300 TL
Kollar (tüm) 240 TL
Koltukaltları 70 TL
Bacaklar (tüm) 640 TL
Kuyruk sokumu 100 TL
Sırt 300 TL
El üstü 65 TL
Kaş arası 20 TL
Yukarıda bulunan fiyatlar ortalama fiyatlar üzerinden araştırılarak verilmiştir. Uygulama bölgelerinin karşısında yazan fiyatlar sadece tek seans ücretidir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz