En Yaygın Sağlık Hastalıklarıyla Başa Çıkmak İçin Bilmeniz Gereken Ev ilaçları

  • Genel Sağlık
  • En Yaygın Sağlık Hastalıklarıyla Başa Çıkmak İçin Bilmeniz Gereken Ev ilaçları için yorumlar kapalı
  • 585 kez görüntülendi

En Yaygın Sağlık Hastalıklarıyla Başa Çıkmak İçin Bilmeniz Gereken Ev ilaçları

Bu kolay ev ilaçları, baş ağrıları, soğuk algınlığı ve diğer genel sağlık mahkemeleri davalarını hafifletebilir. Halihazırdaki sağlık durumları şu anda sağlıklı yaşam sahnesinde ciddi bir an yaşıyor. Petrolün endişe verici bir midilli tedavisi için çeken ya da gözeneklerinize ve cildinize elma sirkesi uygulaması yapıp yapmaması, bakkal tasarrufunuz sağlık düzeltmelerini keşfetmek için oldukça güçlü bir alan olabilir. 
Bu nedenle, genel uygunluk mahkemesi davalarına doğal cevaplar vermek istiyorsanız, okumaya devam edin. En sevdiklerimizden 50 tanesini tam burada topladık – ama unutma, gerçekte yer alıyorsanız, sürekli bir sağlık uygulayıcısı görmelisiniz.

Komplikasyonlar: Nane yağını 
deneyin Nane yağı genellikle baş ağrısını hafifletmek için gözeneklere ve cilde uygulanır. cilde uygulandığında, nane yağı gözenekleri ve cildin altındaki ağrıyı hafifleterek yüzey sıcaklığını harekete geçirebilir.

Stres: kafeinden kurtulmaya çalışın. 
Kafein, vücutta adrenalini yükseltir, bu da zorlanmaya neden olabilir, bu nedenle travmatik hissediyorsanız, her ne pahasına olursa olsun kaçının.

Ağrılı kas kütlesi: 
ılık bir küvet ağrılı, aşırı işlenmiş kas dokularına anında hafifletirken buz çözme çabası , nemli bir havluya sarılı çırpılmış buzla buzlanma aynı şekilde kas hasarını önler ve kasın restorasyon tekniğini hızlandırabilir.

Artrit veya eklem ağrısı: zerdeçal girişimi 
Zerdeçal, 2.000 yıldır Hindistan ve Çin genelinde Ayurveda tıbbi ilaçlarında kullanılan parlak sarı bir bitkidir. Anekdot kanıtı, artrit vakalarındaki düz doku enfeksiyonunun tedavisinde faydalı olduğunu gösterir. Bir zerdeçal çayı deneyin ya da yemek yaparken yemeklerin üzerine serpin.

İdrar yolu enfeksiyonları: 
tıpkı doktorunuzdan reçete edilen bir antibiyotik dozu normalde idrar yolu enfeksiyonu bırakacağından, aynı zamanda bir karaciğer detoks temizlemesini deneyin , Sepel ayrıca yardımcı olabilecek bir kandida sinyali olabileceğini not eder. Açıkçası. 
“Makineyi yıkamak için bir karaciğer-detoks temizliğini onaylıyorum. ‘Yeniden Başlatma Planım’, maya ve basitlik ortak ÜYE’leri besleyen şekerli, enflamatuar bileşenleri kesmek için sağlıklı, kolay ve dürüstçe lezzetli bir yöntem ”dedi.

Kötü nefes almak: yağ çekmeye çalışın. 
Kişisel korkunç nefesiniz korkusuyla insanlarla yakınlaşmaya başladığınızı tespit ederseniz ve günde iki kez taramak ve diş ipi kullanmak yardımcı olmak için bir şey yapmaz. Yağ çeken fanatikler, yöntemin bir Altoid veya bir paket sakızdan daha uzun bir süre için nefesi tazeleme özelliğini kullanarak yemin eder. Dişlerinizi temizlemeden önce her gün 20 dakika boyunca ağzınızda bir çorba kaşığı hindistancevizi yağı çevirin. katılan? şurada yağ ile şişmenin diğer avantajlarına bir göz atın.

Kolsuz ve Nezle: Karanlıkta 
çalışın , Yapraklı sebzeler Beslenme uzmanı ve Instagram hissi, Jessica Sepel, soğuk algınlığı ve kızarıklığı önlemek için koyu yeşil yapraklı yeşillikleri ve C vitamini yemeyi önerir: “Bağışıklık yardımcısı, bütün öğünlerde immün yardım sunan bir firmayım; sürekli benim hamleyim.

Takviyeler konusunda, C beslemesi masamın üzerinde virüsün nükleik asidine saldırdığı için temel bir maddedir ve yararsız olana kadar bakterilere saldırmaya devam eder. Nature’ın C vitamini besinlerini tamamlamasını çok seviyorum çünkü Amla Berry, Acerola Cherry ve Camu Camu gibi uygun tüm öğün varlıklarla hazırlandı. çünkü onlar bütün öğünler, aslında bağışıklık arttırıcı konutlarını artıracak olan vücudumuza daha fazla sahip olmaları gerekiyor. ”

Gerilim: meditasyon yapmayı deneyin. 
gerginlikten muzdaripsanız, meditasyonu denemeniz, hapları patlatmaya başlamanızdan daha erken bir ücret alabilir – işte tam burada. Kronik baskı, artmış koroner kalp hastalığı tehlikesi, kilo alımı, uyku sorunları ve hatırlama ve konsantrasyon bozukluğu olan insanlarla ilgilidir. Araştırmada, günlük meditasyon da gerginlik bozuklukları, uyku problemleri, umutsuzluk, koroner kalp bozukluğu ve kanser belirtilerinin kontrolüne yardımcı olmak için test edilmiştir. Tercüme: Meditasyon gerçekten işe yarıyor, bu yüzden denemek zorundasın.

Dönem ağrısı: diyet 
yapmayı deneyin D ılık su şişeleri, ağrı kesiciler ve germe, ağrıyı hafifletmek için yaygın olarak kullanılan yöntemlerdir, fakat işte bu, muhtemelen duymadığınız bir şeydir: D vitamini. Genelde yoğun adet kanaması geçiren küçük bir bayan grubu Aşırı derecede dozda D beslendiklerinde, tahmini öngörülen uzunluklarından 5 gün önce çok daha az acı verirler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.