En İyi Güneş Kremleri

En İyi Güneş Kremleri

Yılın her mevsimi güneşten korunmak gerekiyor. Özellikle de yaz aylarında, güneş ışınlarının zararlı etkenlerinden korunmanın önemi de iki katına çıkıyor. Güneş, D vitamini açısından vücudumuz ve sağlığımız için oldukça önemli. Yine de aşırı oranda güneşe maruz kalmak, cilt kanseri riskini arttırması başta olmak üzere birçok zarar veriyor. Güneş ışınlarının en belirgin zararı, güneş yanıkları oluyor.

Güneş yanıklarından korunmak ve güneşe aşırı maruz kalmanın bir sonucu olarak cilt kanseri riskini azaltmak için güneş kremleri oldukça önemli. Şu bir gerçek ki, her güneş kremi aynı koruyucu etkiye sahip değil. Yapılan bir araştırmada, güneş kremlerinin %75’i bir işe yaramıyor. Hem zararlı içerikleri hem de güneşten korumamaları nedeniyle, güneş kremlerine karşı temkinli olmak gerekiyor. Peki, bu yaz denizin keyfini çıkarırken bir yandan da cilt lekelerinden korunmak için hangi markaları tercih edelim? İşte son zamanlarda en çok önerilen güneş kremleri

Kiss My Face

en-iyi-gunes-kremi-markalari--300x300 En İyi Güneş Kremleri

30 faktör koruması ile Kiss My Face’in organik içerikli bu güneş kremi, son zamanlarda en çok önerilen ürünlerden biri. Doğal mineral koruması ve antioksidanları ile yazın güvenle kullanabilirsiniz.

Juice Beauty Yağsız Nemlendiricili Güneş Kremi

en-iyi-gunes-kremi-markalari-2-300x300 En İyi Güneş Kremleri

30 faktör koruması ile nemlendirici özelliği bulunan bu krem, yaz sıcaklarında güneşe karşı koruma sağlıyor. Yağsız formülü ile hem kuru hem karma hem de hassas ciltler için uygun bir ürün.

Badger Damascus Güneş Koruyucu

en-iyi-gunes-kremi-markalari-3-300x300 En İyi Güneş Kremleri

25 faktör koruması ile çinko içerikli bu güneş korumalı yüz kremi, son dönemde uzmanların da önerdiği bir ürün. Gül içeriği ve özel rahatlatıcı formülü ile yaz sıcaklarında ferahlatıcı etkiye sahiptir.

ThinkSport 50+

en-iyi-gunes-kremi-markalari-4-300x300 En İyi Güneş Kremleri

2017 yazının en popüler güneş koruyucu ürünlerinden biri olan ThinkSport, 50 faktör koruması ile güneşin zararlı etkilerine ve güneşe bağlı cilt lekelerine karşı koruma sağlıyor.

Aromatica Calendula Non-Nano UV Koruması

en-iyi-gunes-kremi-markalari-5-300x300 En İyi Güneş Kremleri

30 faktör koruması ile son dönemin en iyi güneş kremleri arasında yer alan Aromatica Calendula Non-Nano UV koruması, anti-alerjik bir üründür.

Bare Belly Organik Güneş Kremi

en-iyi-gunes-kremi-markalari-6-300x300 En İyi Güneş Kremleri

30 faktör korumaya sahip bir ürün olan Bare Belly organik içerikli güneş kremi, UVA ve UVB ışınlarına karşı koruma sağlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz