Elma Sirkesi ile Zayıflama

  • ALTERNATİFTIP
  • Elma Sirkesi ile Zayıflama için yorumlar kapalı
  • 876 kez görüntülendi

Elma Sirkesi ile Zayıflama

Sizlere kilo vermek için tarif edeceğim bu yöntem tarafımca da uygulanmıştır. Hatta tavsiye ettiğimde kullanan arkadaşlarda oldu. Bende pek fazla kilo kaybı yaşanmadı ama 15 kilo veren arkadaşlara kendi gözümle şahit oldum. Denemekte yarar var arkadaşlar.

Ahmet Maranki elma sirkesi ile çok hızlı kilo verebileceğimizi belirtiyor. Kurtulmak istediğimiz fazla kilolardan elma sirkesi ile rahatlıkla kurtulabiliriz.

Elma sirkesi sadece zayıflama değil çok daha fazla alanda kullanılmaktadır. Saç, cilt bakım gibi alanlarda kullanılır. Zayıflamak isteyenlerin %90’ı elma sirkesi ile çok hızlı kilo vermişlerdir. Şimdi elma sirkesi kullanarak zayıflamanın yolu nedir bunu anlatalım.

Elma Sirkesi Kullanarak Zayıflama

Malzemeler: 1 bardak su, 2 yemek kaşığı elma sirkesi, 1 tatlı kaşığı bal tabi bal isteğe bağlıdır. Çok sıcak olmayan yaklaşık 50 derecelik bir suyun içine elma sirkesi ve balımızı iyice karıştırıp içiyoruz.

Ahmet Maranki bu karışımı günde 2 sefer içmemizi öneriyor. Sabahları kalkınca aç karnına ve gece yatmadan hemen önce.

Elma sirkesi ile zayıflamak için yemeklerden yarım saat kadar önce bir çay bardağı kadar hazırladığınız karışımdan içmelisiniz.Mide sorunu yaşarsanız yemeklerden sonra için.

Zayıflama hızını artırmak için haftada 3-4 kez ve günde de sabah öğle akşam olmak üzere her birinde 15 dakikalık zayıflama hareketleri yapmanız faydalı olacaktır.

Elma sirkesi kürü uygularken gün içerisinde yeteri kadar su içmek, hem vücuttan toksin ve ödem atıcı etki yapacak hem de bağışıklık sistemini güçlendirecektir.

Elma Sirkesi kürü ile birlikte uygulanacak uygun bir diyet listesi, sizlerin kalıcı yoldan kilo verebilme çabalarına destek olacaktır

Bu yazı elma sirkesi ile zayıflama nasıl kullanılır ibrahim saraçoğlu kadınlar kulübü yorumları uzman tv ekşi tarifi elma sirkesi ile zayıflayanlar zayıfladım zayıflayan zayıflayanların yorumları var mı hikayesi elma sirkesiyle zayıflama hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

elma sirkesi ile nasil zayiflanir, Elma sirkesiyle nasil zayiflanir, elma sirkesi zayiflatirmi, elma sirkesi ile zayıflayanlar, sirkeyle nasıl zayıflanır, elma sirkesi zayıflatırmı ahmet maranki, elma sirkesi ile zayflayanlar, elma sirkesi ile zayıflanır mı, elma sirkesi ile zayıflayanların yorumları 2012, elma sirkesi zayıflatırmı nasıl kullanılır

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.