Elma Sandaloz Hapı

  • ALTERNATİFTIP
  • Elma Sandaloz Hapı için yorumlar kapalı
  • 869 kez görüntülendi

Elma Sandaloz Hapı

Sandaloz sakızının zayıflama üzerindeki etkisi şifalı bitkilerle ilgilenenlerin en az 40 senedir tanıdığı ve kullandığı, aktarların ve lokman hekimlerin zayıflamak isteyenlere her zaman düşünmeden ilk önerdikleri bitkidir.

Zamanla elma sirkesi ile birlikte kullanıldığında çok daha iyi sonuç alındığı ortaya çıkmıştır. Fakat, sandaloz sakızı tozu şu an en pahalı bitkiler listesinde başı çekmektedir ve tozu zayıflatma konusunda extresine oranla çok çok geride kalmaktadır.

Zira sandaloz sakızının içersindeki özel bir madde, yağların çözülmesini ve yakılmasını ayrıca iştah merkezini rahatlatarak zayıflamayı sağlarken, bu bitkinin geri kalan kısmının zayıflamaya hiçbir etkisi olmadığı gibi belli bir oranda da kalori içermektedir.

Bu yüzden, Elma & Sandaloz Sakızı Zayıflama Tableti, maksimum verim alınabilmesi için, elma sirkesi extractı ve Sandaloz sakızı extractı kullanmaktadır. Bunun anlamı ise, bir adet Elma & Sandaloz tabletinde yaklaşık 100 grama denk gelen Sandaloz sakızından elde edebileceğinizden çok daha fazla zayıflama etkisi bulunmaktadır. Fiyatı 65 TL

Elma Sirkesinin Zayıflama Üzerindeki Etkisi
Elma sirkesi özündeki pektin ve suda çözülebilir diyet lifleri (fiber) su çekici özelliğinden dolayı, midedeki su ile birleşerek, mide boşalmasının geciktirilmesine ve bu sayede tokluk hissi oluşturarak, bireyin yeme isteğinin azalmasını sağlar.

Elma Sandaloz Kullanım Şekli
Sabah akşam günde iki kez ikişer tablet olarak yemeklerden önce kullanılır. Ürün içeriğindeki bitkisel maddelere alerjisi olanların kulanması önerilmez. Oda sıcaklığında saklayınız.

Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafa ediniz. Ürünün bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Bu yazı elma sandaloz hapı, elma sandaloz kullananlar, elma sandaloz kullanıcı yorumları, elma sandaloz hapının zararları, elma sandaloz yan etkileri, elma sandaloz kullanımı, elma sandaloz hapı nasıl kullanılır konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

sandaloz kullanıcı yorumları, elma sandaloz kullanıcı yorumları, sandaloz hapı kullananlar, sandaloz sakızı zararları, elma sandaloz zararları, sandaloz sakızı kullananlar, elma sandaloz zararlımı, sandaloz sakızının yan etkileri, sandoloz sakızı yorumları, elma sandaloz

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.