Eeose Sakal Serumu İncelemesi

Eeose Sakal Serumu İncelemesi

Eeose sakal serumu , sakalları olmayan, seyrek sakalı olan veya sakallarının daha gür çıkmasına yardımcı olan bir saç bakım ürünüdür. Bizde bu sakal serumunu inceledik ve kullanımı, işe yarayıp yaramadığını, fiyatını, yan etkilerini ve kullanıcı yorumlarını inceledik.

Eeose Sakal Serumu İncelemesi

Kadınlar kadar artık erkeklerde bakımlı olmayı tercih ediyor. Özellikle son yıllarda uzun sakallar ve gür sakallar erkeklerin kısa pantolonlardan sonra en moda görünümleri durumunda. Peki sakalları seyrek veya gür olmayan beyler ne yapacak diye araştırma yaparken Eeose sakal serumu imdada yetişiyor. Bu serum sayesinde seyrek olan sakallar gürleşiyor ve daha sert sakallar yerini alıyor.

Eeose Sakal Serumu Nedir?

Beard Serum olarakta bilinen Eeose sakal serumu , sakallarının seyrek veya güçsüz olmasından şikayetçi beylerin cildine sürerek bu sakalların yerine gür, sağlıklı ve bakımlı sakalların gelmesini sağlıyor. Sadece sakal dediğimize bakmayın bıyık içinde bu dediklerim geçerli.

Sakal Çıkarma Serumu

Tam olarak bu serum sakalları olmayan yada az sakalı çıkan herkese uyumlu bir serumdur. Bu serumu yaklaşık olarak 4 ay boyunca sürdüğünüzde sakallarınızın baya bir gür çıktığına şahit oluyorsunuz.

Bir çok erkek sakalı, erkeğin makyajı olarak nitelendirir. Özellikle gür ve bakımlı sakallar, bir çok bayan tarafından da beğenilir. İşte bu serum sayesinde sizde o çekici beyler arasında yerinizi alabilirsiniz.

Eeose Sakal Serumu Gerçekten İşe Yarıyor mu?

Eeose sakal serumunu bizzat denedim. Sakallarımda bazı yerler seyrek bazı kısımlar ise hiç çıkmıyordu. Eeose sakal serumunu kullandıktan sonra net söylüyorum ki, sakallarım çabuk uzadı. Ancak bu uzamayı badem yağı da yapıyor.

Eeose sakal serumunun üzerinde sakalların tamamen güçlenmesi için en az 4 ay kullanılması gerektiği söyleniyordu. Tam 2,5 ay kullandım. Hergün sıkılmadan sürdüm, sürdüm, sürdüm. Suratıma bakıyorum bir değişiklik yok. Tabi bu arada her gün tıraş olup öyle sürüyordum. Baktım ki bir değişiklik yok bıraktım.

Eeose Sakal Serumu

Bu arada yıllık izin kullanma zamanımdı ve 16 gün tatil ayarladım. Bu arada saça sakala hiç dokunmadım. Sakallarım biraz dinlensin dedim. Arkadaşlar inanmayacaksınız ama sakallarımı 16 gün boyunca kesmedim ve aynada suratıma bir baktım ki, sakalların çıkmadığı yerlerde gerçektende tüyler çıkmış ve boşluklar kapanmış. Bir an sevindim bir yandan da üzüldüm. Üzülmemin nedeni 2 buçuk ay olmuşken bırakmam. Şimdi tekrar başladım ve sakallarım çok daha fazla gürleşinceye kadar bırakmayı da düşünmüyorum.

Eeose Sakal Serumu Fiyatı

Herşeyi yerinden alacaksın diyorlar ya gerçekten öyle. Orjinal ürünü bulmak için Eeose’nin sitesine girip sipariş verebilirsiniz. Serumlarda yapılan bazı kampanyalarda oluyor. En son fiyatı 49 TL’ydi. Bazı sitelerde daha çok etki eden serumlar diye birşeylerde gördüm. Ancak ben dediğim gibi bundan gayet memnunum. Belki internet üzerinde ve çeşitli alışveriş sitelerinden daha uyguna da bulabilirsiniz.

Eeose Sakal Serumu Nasıl Kullanılır?

Sakal serumunu kullanmadan önce sakalınız varsa jilet ile sakal traşı olun. Yani Eeose sakal serumunu sürdüğünüz cildinizde sakal olmayacak.

Sakal tıraşı olduktan sonra serumun tüpünden bir basım avucunuza alın ve ufak ufak, yuvarlak daireler ile sadece sakalların çıkmasını veya nerede gürlük istiyorsanız oraya sürün. Sürdükten sonra serumun hava ile kurumasını sağlayın. Yıkamayın yada silmeyin.

NOT: Sakın tutup bütün yüzünüze sürmeyin. Tutup elmacık kemiklerinin olduğu yere sürerseniz bir kaç ay sonra maymun gibi dolaşırsınız.

Eeose Sakal Serumu Yan Etkileri

Bu serumun hiç bir yan etkisi yoktur. Bildiğim kadarıyla tamamen bitkisel malzemelerden yapılmıştır. Bunun dışında en fazla cilt alerjisinden yanma veya kızarıklık hissederseniz. Eğer böyle de bir durum olursa cildinizi hemen soğuk su ile yıkayın.

NOT: Diğer bir yan etkisi sakalların bulunduğu bölgenin haricindeki yerlere kullanmaktır. Eğer serumu yanak kısımlarına kullanırsanız, yanaklarda tüyler sertleşebilir. Bu da çok hoş durmaz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.