Ebru Şallı Selülit İçeceği Tarifi

Ebru Şallı Selülit İçeceği Tarifi

Ebru Şallı fazla kilolarından ve selülitlerinden kurtulmak isteyenler için bir içecek formülü geliştirdi.

Detoks etkisi yapan içecek 5 günde etkisini gösteriyor.Mankenliğin yanında yemekle, platesle ilgilenen ve kitap yazan Ebru Şallı kendisinin keşfettiği ve özellikle selülite çok iyi geldiğini söylediği bir içeceğin formülünü verdi.

Şallı keşfinin sonuçlarının kanıtlandığı bir detoks içeceği olduğunu belirtti. Herkesin evinde yapabileceği bu içeceği her sabah kahvaltıdan yarım saat önce 1 bardak alan birisinin, 5 günde kendisindeki değişimi fark edeceğini söyleyen Şallı, bu konuda hayli iddialı.

Ebru Şallı şöyle konuştu: “Formülümü yıllardır yemekle, kaloriyle ve neyin zararlı, neyin faydalı olduğunu öğrendiğim için inceleyerek buldum. Bu içecek vücuttaki toksinleri atıp, yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yardımcı oluyor. 5 günde farkı gördüm. Selilütli bölgeleri sıkılaştırıyor. Herkes bu içeceği evinde yapabilir.”

İŞTE EBRU ŞALLI’NIN KEŞFi
3 Kabak
2 Enginar
1 Avuç Brokoli
1 Avuç Maydanoz
1 Orta boy soğan
Yarım limon suyu

Sebzeleri az suda haşlıyorsunuz. Daha sonra bu suyla birlikte sebzeleri blendırdan geçiriyorsunuz. Üzerine limon suyunu da ekleyip tekrar blendırda karıştırdıktan sonra soğuk veya sıcak olarak içebiliyorsunuz. İçine başka hiçbir şey katmıyorsunuz. Sabahları günde 1 bardak içiyorsunuz.

Bu yaz ebru şallı selülit çayı, ebru şallı selülit çayı tarifi, selülitler için bitkisel çözüm, selülitler için ne yapmalı, selülitler için doğal çözüm, selülit nasıl yok edilir, selülit nasıl engellenir konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

selülit nasıl yok olur, selülit nasıl yok edilir bitkisel, selülite kesin çözüm nedir, selülit nasıl geçer, adet öncesi gelen pembe akıntı orucu bozar mi, selulite kesin cozum, ebru salli estetik oncesi, selülit nasıl yok edilir, pilates selülite kesin çözüm, ebru sallı selülit kremi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz