Ebru Gündeş Saç Modası 2016

Ebru Gündeş Saç Modası 2016

Ekranlarda büyüyen bir sanatçı olan Ebru Gündeş, kaşları ve makyajıyla yıllardır birçok kadının gözdesi olmuştur.

Sanatçının hayranları her zaman saç ve makyaj stillerini takip ederek, kendilerine örnek almış ve ona benzemek için birçok çalışma yapmıştır. Ebru Gündeş saç modası 2016 yılında sanatçının hayranları tarafından merak edilen saç renginin popüler olmasıyla beğeni kazanmıştır. Özel hayatında zor zamanlar yaşayan sanatçının kahverengi tonlarında tercih ettiği saç stilleri, zaman zaman açık renk ışıltılarla süslense de, açık renk saçlar pek tercih edilmemiştir.

Kahve tonlarındaki saçlarıyla saks mavisi ve yeşil tonlarını çok sık tercih eden sanatçı, 2016 yılında koyu kahve saç rengini kullanmış ve ağır makyaj stillerinden kaçınmıştır.

Kısa Saç Kullanmıyor

Bir dönem kısa ve katlı saçlarıyla kadınların hayranlığını kazanan ve kuaförlerin de modeli olan Ebru Gündeş saç modelleri son yıllarda omuz hizasında kullanılmaktadır.

Sanatçı at kuyruğu ve topuz kullanmayı tercih ettiği için eski dalgalı saçları tercih edilmemektedir. Yüksek ya da alçak topuzlarla şık bir görünüm tercih eden Ebru Gündeş, her zaman sade ve şık görünmeyi tercih ediyor. İlk ünlü olduğu yıllarda abartılı giyim tarzı ve makyajıyla bilinen sanatçı, artık daha doğal ve sade bir stil benimsiyor.

Özellikle sahnelerinde topuzu tercih eden sanatçı, saçlarına abartılı postişler de takmayı tercih etmiyor.

Ebru Gündeş Saç Rengi Kaç Numara?

Doğal bir saç rengi tercih eden Ebru Gündeş Koleston 5 numaralı saç rengini kullanıyor. Siz de bu rengi kullanmak isterseniz, 5 numaralı boyayı tercih edebilirsiniz.

Geçen sene saç uçlarına ışıltı katmayı tercih eden Gündeş 2016 yılında omuz hizasındaki saçlarını daha sade modeller ve doğal renkler kullanarak kestirmeyi tercih etti. Uçlarından aldırdığı saçlarını kaynak ve ek kullanmadan tercih eden sanatçı bazı konserlerinde kaynak ve ek saçlar da kullanıyor ama bu abartılı bir görünüme neden olacak şekilde olmuyor.

Saç renginin en iyi şekilde bakımını sağlayan sanatçımız, 2017 modelinde imajını değiştirecek mi yoksa yine doğallığı mı tercih edecek merak ediyoruz.

Ebru Gündeş Makyajı

Milyonlarca kez izlenen ve bloggerların vazgeçilmezi olan Ebru Gündeş makyajı 2017 yılında da bu yılki sadeliğini sürdürecek mi bilmesek de biz sade ve doğal makyajı kendisine çok yakıştırdık.

Kaşlarını dövme ile biraz kalınlaştıran ve yine ön plana çıkardığı kavislerine uygun eyeliner kullanan sanatçı, göz farı ve ruj kullanımında abartılı tercihler yapmadı. Özellikle renkli far kullanımı konusunda eski abartılı makyaj stillerinden vazgeçip, ışıltılı farları tercih etmeyen sanatçı, her zaman dikkat çeken ve bir klasik hale geçen kuyruklu eyelinerdan vazgeçmedi. Biraz daha ince kalemleri tercih eden ve günlük makyajında da doğal olarak makyaj yapmamayı tercih eden ünlü sanatçı küçük botoks dokunuşlarıyla her zaman daha genç görünüyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz