Dudak Estetiği

Dudak Estetiği

Dudak Büyütme için bir Liposuction iğnesiyle alınan bir miktar yağ bazı işlemlerden geçirilerek dudaklara istenilen kalınlığı sağlayacak şekilde enjekte edilir. Ayrıca aynı doku kullanılarak dudak çevresi,göz çevresi ve Nazolabial sulkus dediğimizburundan ağız kenarına uzanan derin çizgiler giderilebilir. Lokal anesteziyle uygulanan

basit bir tekniktir.

Yağ enjeksiyonu ile Dudak Büyütme dikişsiz bir yöntem olup hastada oluşan ödem minimum 7-8 gün içerisinde kaybolur. Konulan yağın yaklaşık %50’si vücut tarafından emilir,ancak geriye kalan %50’si kalıcı olur. Altı ay ve bir yıl içerisinde ikinci bir seans uygulanarak ömür boyu kalıcı hale getirilir.

Dudak Büyütme için bir başka teknik vücutta var olan eski bir ameliyat izi dokusunun şekillendirilerek dudaklara yerleştirilmesi ve dudak dolgusunun sağlanması işlemidir. Dermal Greft adını verdiğimiz bu dolgu işlemi diğer yöntemlere göre daha kalıcı niteliktedir ama kontraktür, distorsiyon gibi komplikasyonların sıklığı fazladır. Yine başka bir estetik operasyon esnasında alınan dokulardan hazırlanan doku kokteyli de dudaklara enjekte edilebilir. Kalıcılığı yağ enjeksiyonundaki gibidir.

Bu yazı tarafından dudak estetiği ameliyatı, dudak estetiği nasıl yapılır, dudak estetiği fiyatları, dudak büyütme konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

dudak estetiği fiyatları 2012, dudak estetigi fiyatları, agiz cevresi sulkus, dudak buyutme, dudak estedigi, dudak estedıgını ızle, dudak nasıl buyutme çeşitleri, omurboyu kalicl dudak estetiyl fiyatlari, vajina dış dudaklara dolgu enjekte sağlıklımı

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz