DrClinic Tedavi Yöntemleri Çığır Açıcı

DrClinic Tedavi Yöntemleri Çığır Açıcı

2013 yılında Doktor Ufuk Alatekin tarafından kurulan DrClinic, hem erkekler hem de kadınlar için farklı birçok estetik tedavisi yöntemini başarılı şekilde gerçekleştiriyor. Estetik alanında gerçekleşen operasyonlar kişinin özgüvenini arttırdığı görülmektedir ve bunlar en büyük etkenlerden bir tanesi olarak görülmektedir. Estetiğin geldiği en son teknoloji ile işlemler daha acısız ve daha kısa sürede tamamlanmaktadır.

Kupa Terapisi

Son yıllarda birçok kişinin tercih ettiği ve hacamat adı da verilen kupa terapisi, DrClinic farkıyla ve uzman doktorlar eşliğinde sunuluyor. Yüzlerce yıllık bir geçmişe sahip olan bu yöntem, alternatif tıp denildiği zaman akla gelen ilk işlemlerden birisi. Hastalığa neden olan birçok farklı maddenin atılmasını sağlayan kupa terapisinin çok sayıda faydası söz konusudur. Bunların arasında cildinizin daha güzel bir hale gelmesi, ateşinizin düşürülmesi, romatizmal kökenli rahatsızlıkların iyileştirilmesi, kan dolaşımının hızlanması, karaciğer rahatsızlarının önüne geçilmesi ilk akla gelenlerdir.

Ozon Terapisi

Ozon tedavisi genel anlamıyla oksijen verilmesi mantığına dayanıyor. Özellikle mantar ve bakteri enfeksiyonları, göz rahatsızlıkları, kanser ve dolaşımda ortaya çıkmış olan sorunların çözümünde kullanılıyor. Bu sayede bağışıklık sisteminizin güçlenmesi mümkündür. Aynı zamanda hem boyun hem de bel fıtıklarında çekilmiş olan ağrılar azalır. Damar dolaşım sistemi içinde ortaya çıkmış ve sorun yaratan bozuklukların giderilmesi mümkündür. Birçok insan için son derece büyük bir problem olan migren konusunda, ağrıları minimize ettiği bilinmektedir. Cilt kırışıklıklarının önüne geçerek, yaşlanmayı geciktirir. Ufukalatekin.com.tr adresi üzerinden ameliyatsız burun estetiği, yüz gençleştirme gibi konuların tümü hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

Sülük Tedavisi

Alternatif tıp alanındaki en eski yöntemlerden birisi olarak bilinen sülük tedavisi, Hirudoterapi olarak biliniyor. Sülükler yapıları gereğince 104 değişik maddeye sahiptirler. Böylelikle vücutta yer alan pis kanın emilmesi, bunun sonucunda toksinlerinden kurtulmak mümkündür. Kullanım alanı son derece yaygındır. Boyun ve bel fıtığı, damar rahatsızlıkları, hemoroid, depresyon, eklemlerde ortaya çıkmış olan kireçlenme, kas hastalıkları bunlardan sadece bazılarıdır.

Diğer Hizmetler

DrClinic ile saç ve cilt mezoterapisi hizmeti alabilirsiniz. Aynı zamanda saç ekimi tedavisi başarıyla uygulanmaktadır. FUE, DHI ve kök hücre yöntemleriyle sonuç alınır. Sunulan bir diğer hizmet ise medikal estetiktir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz