Dr. Dermiss Serum Tüy Dökücü

Dr. Dermiss Serum Tüy Dökücü

Dr. Dermiss Serum İle Tüylerinizden Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Tüyler, birçoğumuzun büyük problemlerinden biridir.  Bazen aynada kendimize bakarken yüzümüz ekşir, bazen yeri gelir onlar yüzünden utanırız. Bu tüylerden kurtulmak için birçok yöntem denemişizdir;karınca yağları,hürrem otu yağları gibi. Ama bu ürünlerin hemen hemen hepsi bu tüylerden kurtulmamız için yetersiz kalmıştır.

Çünkü bunlar sadece kıl köklerini uyutuyor, bir iki ay kılları azaltıyor sonra bir bakıyorsunuz tekrar çoğalmaya başlıyor. Bende bu ürünü denemeden önce tüylerin azalacağına inanmazdım, denedikten sonra ve deneyenleri gördükten sonra bu ön yargımdan vazgeçtim.

Ürünü kısaca anlatmak gerekirse;

Bu ürünü yüz,vücut,bikini bölgesi kısacası kurtulmak istediğiniz tüm tüylere uygulayabilirsiniz. Öncelikle serumu uygulayacağınız bölgenin kıllarını kökten almalısınız. Bu işlem genelde ağdayla olur, eldivenle olur , epilasyon aletiyle olur hangi yöntemi kullanıyorsanız bu size kalmış. Epilasyon işlemlerinden 24 saat sonra almış olduğunuz bölgeye masaj yaparak serumu uyguluyorsunuz. Tabi ellerimizin ve serumun uygulanacağı bölgenin sağlık açısından temiz olmasına özen göstermeniz faydalı olacaktır. Masaj yaparak özel tüy dökücü serumu uygulama işlemine 3 gün boyunca sabah akşam olmak üzere, günde 2 defa devam ediyorsunuz. Yine serumu uygulamadan önce türlerini dökmek istediğiniz bölgenin kuru olmasına dikkat edin. Kullanmadan önce, ürünün etkisinden emin olmak amacıyla yakın çevrenizde kullananlara sorabilirsiniz.

Tüy dökmek, özellikle muhtelif bölgelerde tüy dökmek artık bu özel serum sayesinde zor olmayacak. Diğer ürünler gibi tüyün çıkmasını geciktirmek yerine tamamen tüylerinizden kurtulacaksınız.  Eczanelerden temin edebileceğiniz bu ürünün fiyatı ortalama 75 TL. Fiyat olarak çok ucuz gözükmesede, uzun vadede diğer ürünlere harcayacağınız parayı tek seferde bu ürüne harcayarak zamandan tasarruf etmiş oluyoruz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz