Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek İçin Öneriler

Doğal Yollarla Göğüs Büyütmek İçin Öneriler

Hemen her kadın, büyük ve yuvarlak göğüslere sahip olmak ister ancak bu, bazıları için bir hayal olmaktan ileri gidemez. Bu durumda yapılacak en iyi şey estetik cerrahi gibi görünebilir ancak doğal yollarla göğüs büyütmek için çeşitli yöntemler de var. Kadın ve erkeklerin büyük bir bölümü için büyük göğüsler, güzelliği ve doğurganlığı sembolize eder ve kadının dişiliğini vurgular. Bazı kadınlar göğüsler konusunda şanslı olsa da, büyük göğüslere sahip olmak için biraz uğraşmanız gerekebilir. Çeşitli kremler, egzersizler ve doğal kürler ile daha büyük ve daha dik göğüslere sahip olabilirsiniz. Gelin isterseniz doğal yollarla göğüs büyütmek için neler yapabileceğinize bir bakalım…

Egzersiz Yapın

İtme egzersizleri, göğüsleri dikleştirmek ve büyütmek için idealdir. Göğüs bölgesinin çevresindeki cilt ve kas dokularını geliştirecek kol ve omuz hareketleri yapmalısınız. Videoda yer alan egzersizler, evde doğal yollarla göğüs büyütmek için evde yapabileceğiniz egzersizlerdir.

Masaj Yapın

Düzenli olarak masaj yapmak, göğüslerinizin büyümesine yardımcı olabilir. Bölgede kan dolaşımının artmasına yardımcı olan masaj, yine göğüs bölgesinin daha sıkı ve daha büyük görünmesini sağlar. Hindistan cevizi yağı, badem yağı, avokado yağı ya da hiç biri yoksa, evdeki doğal zeytinyağı ile masaj yapabilirsiniz. Masaj yapmadan önce, ısı oluşturmak için yağı ellerinize sürüp birkaç dakika boyunca ovun. Göğüs masajını, her sabah ve her akşam yapmaya özen gösterin.

Siyah Üzüm Çekirdeği Tozu

Yapılan araştırmalar, siyah üzüm çekirdeğinin göğüsleri büyütmeye yardımcı olduğunu gösteriyor. Sabahları içtiğiniz süt ya da yediğiniz yoğurda 1 tatlı kaşığı siyah üzüm çekirdeği tozu katarak tüketin. Düzenli olarak tükettiğinizde, bir hafta sonra etkisini görmeye başlayacaksınız.

Rezene

Rezene de kadın sağlığı için oldukça faydalıdır. Vücudun östrojen seviyesinin artmasına yardımcı bir bitki olan rezeneyi, çay olarak günde 1 ya da 2 kez tüketebilirsiniz. Rezene ayrıca, sütünü arttırmak isteyen anne adaylarına da önerilmektedir.

Vitamin Takviyeleri

Vitamin takviyeleri ve östrojen ilaçları da daha büyük göğüslere sahip olmanız için etkilidir. Ancak bu tip ilaçlar, geçici bir etki sağlarlar. İlacı ya da vitamin takviyesini bıraktığınızda, göğüsleriniz de yeniden eski hacmini kaybetmeye başlar.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz