Dişleriniz Böyle Beyazlasın

Dişleriniz Böyle Beyazlasın

Dişleriniz Böyle Beyazlasın

Bu yazımızda hayatınızın her anında sizinle birlikte sağlıklı olmak durumunda olan buna mecbur olduğunuz sizden bir parçada dişleriniz için beyazlatma formülleri belirledik.Hem bu şekilde diş macunlarındaki kimyasallardan korunmuş hemde daha sağlıklı bir ağız ve diş sağlığına kavuşmuş olacaksınız.

Dişleri beyazlatmanın doğal yoları şöyle:

Misvak İle Diş Beyazlatma:.

Misvak İle Diş Beyazlatma123

Misvağın muhtevasında silisyum, sapanin, kalsiyum oksalat, kükürt, tanen ve mineraller bulunmaktadır.Günümüzde Misvak özlü diş macunları çıkmıştır.Ancak hiçbir madde diş konusunda misvağın önüne geçemiyor.Tamamen diş dostu misvak Peygamber S.A.V. Efendimizin sünnetidir ve ümmetine tavsiye etmiştir.Misvak diş beyazlatmada en iyi yöntemdir.Beyaz Gülüşlere kavuşmanın en etkili yolu misvaktır ve sadece dişlerinizi beyazlatmakla kalmaz birçok saklı kalmış şifanın kaynağıdır misvak.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

misvak

Elma Sirkesi İle Diş Beyazlatma:

Dilerinizi beyazlatmak için elma sirkesinden birkaç damla karbonata tuzla birlikte ekleyin ve dişlerinizi bu formülle fırçalayın.Sonucu sadece izleyin.Karbonat bilinen en iyi diş temizleme faktörüdür.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

elma sirkesi ile diş beyazlatma

Susam Tohumu İle Diş Beyazlatma:

İçeriğinde kalsiyum içeren susam tohumu dişlerin beyazlaması için dişlerinizi beslemekle kalmıyor ve aynı zamanda diş fırçası görevi yapıyor.Diş plaklarınız güçlenirken temizlensin istiyorsanız susam tohumu kullanmayı ihmal etmeyin.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

Susam Tohumu İle Diş Beyazlatma

Portakal İle Diş Beyazlatma:

Portakalın kabuğu içindeki liflerini alıp fırçanıza yerleştirip dişlerinizi fırçaladığınızda ve haftada birkaç kez uyguladığınızda göreceksinizki dişleriniz beyazlamaya başlıyor.Beyaz gülüşlere sahip olmak istiyorsanız formülleri uygulayın.Kimyasallardan uzak durun.

Çilek İle Diş Beyazlatma:Çilek yerken fark etmeniz gereken bir hususta o esnada çileğin dişlerinizi beyazlattığıdır.Daha etkin bir sonuç için çileği dişlerinize baskı yaptırarak ovalayın.Yalnız dikkat edeceğiniz bir konu ise çilekte bulunan asit nedeniyle beyazlatma işleminden sonra ağız içersini çalkalamalısınız çünkü bu asit diş minelerinize zarar verir ve yıpratır.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

çilek

Limon Ve Limon Suyu İle Diş Beyazlatma:

Muhtevasında bulunan yoğun asit dişlerinizi pırıl pırıl yapar ve oldukça etkilidir.Limon suyunu veya limon karbonat karışımını birleştirerek uyguladığınızda dahada etkili çözüm verir dişleriniz beyazlar.Bu formül çok güçlüdür bu formülle çok sık fırçalamaktan kaçınmalısınız çünkü çok sık kullanıldığında diş mineleriniz tahribata uğrar.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

Limon Suyu İle Diş Beyazlatma

Brokoli İle Diş Beyazlatma:

Sağlığa faydaları saymakla bitmeyen brokoli aslında bir antioksidandır.Diş mineleirinizi  korur bunu yaparken dişler üzerinde koruyucu bir kalkan oluşturur.Zararlı asitlere karşı dişleri korur.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

Diş eti kanamanız var ise biraz zeytini bir kapta tuzlu suda bir zaman zarfında bekletip ağız içinde gargara yapın ve diş etlriniz güçlenirken diş eti kanamalarınız son bulsun.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

Brokoli İle Diş Beyazlatma

Tarçın  İle Diş Beyazlatma ,tarçın,adaçayı (toz halinde olacak şekilde), ve karbonat üçlüsünü birer çay kaşığı ölçüde karıştırın günde bir kez bu karışımla dişlerinizi fırçalayın.Etkiyi gördüğünüzde bembeyaz gülüşlere kavuşacaksınız.Toz halinde olan bu karışım dişlerinizin arasında kalacaktır bu sebeble iyi durulayın.Bu karışım ağzınıda güzel bir aromada bırakacak…Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

Tarçın  İle Diş Beyazlatma

Zeytinyağı,limon ve karbonat üçlüsüylede bir hafta zaman sürecinden sonra dişleriniz istediğiniz beyazlığa kavuşacaktır.Dişleriniz Böyle Beyazlasın kimyasallardan sağlığınız için uzak durun.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.