Diş Rahatsızlığı Çekenler için Ankara Diş Hekimi Hizmeti

Diş Rahatsızlığı Çekenler için Ankara Diş Hekimi Hizmeti

Diş Rahatsızlığı Çekenler için Ankara Diş Hekimi Hizmeti

Ankara diş hekimi hizmeti ihtiyacı, nüfus kalabalıklaştıkça her geçen gün artmakta ve buna bağlı olarak da diş hekimlerinin uyguladığı tedavilerin nitelikleri de değişmektedir. Hastalar için Ankara’da diş hekimi hizmeti almak, güvenebilecekleri bir diş kliniği yahut diş hekimi bulmak zorlaşmıştır.

Bu noktada Dentess Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği modern diş hekimliğinin gerektirdiği  en son teknoloji ile üretilmiş cihazları ve ürünleriyle, temizlik ve hijyene önem vererek tedavileri ve uygulamaları gerçekleştirmektedir.

Deneyimli hekimler Dr. Dt. Halit Emre Kavlak ve Dr. Dt. Fahri Levent Mete 1997 yılında kurdukları Dentess Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nde Ankara diş hekimi ihtiyacı olan hastaların tedavilerini en nitelikli şekilde yaparak, Ankara’daki diş hekimi klinikleri arasında ayrışıyor.

Ağız ve dişle ilgili hemen her tedavinin uygulanabildiği klinikte hekimler hastalarını bekliyor. Ankara’nın diş hekimi ihtiyacına baktığımızda özellikle implant ve ortodonti tedavileri ön plana çıkıyor.

Implant ve ortodonti tedavilerinin yanı sıra; zirkonyum, lamine, porselen inley onlay, diş beyazlatma, total protezler, sabit protezler, bölümlü protezler, diş eti hastalıkları, endodonti, pedodonti ve cerrahi müdahaleler de Dentess Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğinde gerçekleştirilebiliyor.

Hastaların güveninin kazanıldığı, kendisine ferah bir ortam sunulan ve özellikle diş hekimi korkusu olan hastaların bu korkusuna hiç gerek olmadığını hissettiren Dentess Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği konum olarak da Ankara’nın en kolay ulaşılabilir noktalarından biri olan Tunalı Hilmi Caddesi’nde yer alıyor.

Sadece Ankara değil Türkiye’nin her yerinden hastaları olan bu klinik, Ankara diş hekimi ihtiyacını fazlasıyla karşılıyor. Yeni teknolojilerin de düzenli olarak takip edildiği Dentess’te ağız ve diş hastalıklarına en doğru teşhisler konuluyor ve bu teşhisler doğrultusunda tedaviler gerçekleştiriliyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

  1. Nurseli Ruşan dedi ki:

    Faydalı içeriğiniz için minnettarım.

Yorum Yaz