Desyrel Ne İçin Kullanılır Yan Etkileri Ve Fiyatı

Desyrel Ne İçin Kullanılır Yan Etkileri Ve Fiyatı

Ruhsal yönden meydana gelen depresif duygu durum bozuklukları tedavisinde kullanılan ve etkin içeriği sayesinde seri bir şekilde etkili olan desyrel antidepresan ilacı bu sayede piskiyatri uzmanları tarafından da tavsiye edilen etkili antidepresan ilaçları arasında yer almaktadır.

Beyin işlevinde meydana gelen denge durum problemlerinde, endişe, kaygı gibi olumsuz etkenler gibi depresyon hastalığına neden olan etkenlerin ortadan kaldırılmasında kullanılan ve ortalama olarak 7 gün içerisinde etkisini gösteren desyrel antidepresan ilacı, ayrıca ansiyete bozukluğu rahatsızlığında da kullanılabilmektedir. İlgili sağlık sorunları derecesine göre, kısa, orta ve uzun vadeli olarak da kullanılması söz konusu olan desyrel etkili antidepresan ilacı, bu sayede en fazla kullanılan antidepresan hapları listesinde yer almaktadır.

Desyrel İlacı Kullanım Şekli İse Şu Şekildedir;

Her bir dozajın günlük olarak 1 bardak su ile ve tok karnına alınması gereken desyrel antidepresan ilacı, olası yan etkilerine maruz kalınmaması açısından psikiyatri doktoru tarafından belirtildiği günlük kullanım dozajında alınması gerekmektedir. Hızlı etkili olması sayesinde ilgili ruhsal sorunların giderilmesinde etkili sonuçlar sunan desyrel antidepresan ilacı, ilgili rahatsızlığın boyutuna göre uzun veya kısa vadeli olarak da kullanılması söz konusu olabilmektedir.

Desyrel Olası Yan Etkileri İse Şunlardır;

  • Desyrel antidepresan ilacı günlük olarak yüksek dozajda alınması durumunda, karın ağrısı rahatsızlığına
  • Nefes almada zorluk meydana gelmesine
  • Kurdeşen rahatsızlığına
  • Yüz, dudak, dil ve boğaz bölgesinde şişlik oluşmasına
  • Uyku hali ve uyuşukluk sorunu oluşmasına neden olabilmektedir.

Desyrel Antidepresan İlacı Ciddi Sonuçlara Neden Olabilir Mi?

Yukarıda da belirttiğimiz üzere olası günlük yüksek dozajda kullanılması durumunda yan etkilerinin söz konusu olabildiği desyrel antidepresan ilacı, ciddi anlamda sonuçlara neden olmamaktadır. Ancak, ilacın olası yan etkilerine maruz kalınmaması açısından mutlaka doktor tarafından belirtilen kullanım dozajında alınması gerekmektedir.

Desyrel Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Şunlardır;

  • Psikiyatri uzmanı tarafından reçeteli olarak yazılan desyerel antidepresan ilacı kullanımında olası yan etkilerin oluşumu durumunda derhal ilacın kesilerek doktora başvuru yapılmalıdır.
  • Desyrel antidepresan ilacı kullanımında ilacın kullanım talimatı belgesinin okunması ve anlaşılamayan bölümlerde ilacın satın alındığı veya doktora başvurularak bilgi alınmalıdır.
  • Desyrel antidepresan ilacı serin ve çocukların ulaşamayacağı yüksekçe bir ortamda bulundurulmalıdır.
  • Diyabet, hiper tansiyon ve yüksek kolesterol gigi ciddi sağlık sorunlarında desyrel kullanmadan önce ilgili doktora danışılmalıdır.

Desyrel Antidepresan İlacı 2018 Satış Fiyatı İse Şöyledir;

Eczaneniz üzerinden reçeteli olarak satın alabileceğiniz desyrel antidepresan ilacı 2018 yılı itibariyle 50 mg 30 tablet şeklinde 13.56 tl üzerinden satışa sunulmaktadır. İlgili sağlık sorunlarınızda ilk olarak psikiyatri doktorunuza başvurarak, doktorunuzun uygun görmesi durumunda eczanenizden desyrel antidepresan ilacı satın alarak günlük kullanım dozajında kullanarak mevcut sağlık problemlerinizden kısa süreçler içerisinde kurtulabilmektesiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz