Deck Uygulama Alanları

  • TANITIM
  • Deck Uygulama Alanları için yorumlar kapalı
  • 1.458 kez görüntülendi

Deck Uygulama Alanları

Deck Uygulama Alanları

Deck, isminden de anlaşılacağı üzere genel olarak dış ortamlarda, sıcaklığa ve ıslaklığa dayanıklılık gerektiren ortamlarda, yükseltilmiş yer döşemesi uygulamalarında kullanılması uygundur. Türkçe karşılığı güverte olarak geçer. Sürdürülebilir bir ürün olması nedeni ile çevre dostu alanlar oluşturmak için idealdir.

Havuz kenar uygulamalarından saunalara, balkonlardan teraslara, korkuluk yapımına, yürüme parkurlarından plajlara kadar birçok alanda ve dış cephe uygulamasında kullanıldığı gibi, güverte yapımı ve yatların imal edilmesinde de deck çokça tercih edilen bir üründür.

Deck Kaplama ile Ekonomik Çözümler

Özel ısıtma ve kurutma teknikleri ile işlem görmek zorunda olan deck plakaları, hava koşullarına dayanıklı olup, meşe, ipe, merbau, teak ve iroko ağaçlarından elde edilirler. Doğal ahşaptan üretiliyor olması, uygulamanın yapıldığı alanlara sıcaklık katarken, bakım ve temizliği doğru yapılırsa uzun yıllar çürümeden kullanılmasıyla oldukça ekonomiktir.

De montajı mümkün olduğundan istendiği takdirde başka bir mekânda kullanabilmektedir. Genel olarak karolar halinde imal edilebildiği gibi, istenilen boyda da temin edilebilir. Daha detaylı bilgi için https://salkimorman.com.tr/deck.htm sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.