DAHA FAZLA SAÇ KAYBI VE GRİ SAÇI YOK – BU BİR İÇERİK, İLK UYGULAMA SONRASI SAÇLARINIZ İÇİN MUCİZELER YAPACAK!

DAHA FAZLA SAÇ KAYBI VE GRİ SAÇI YOK – BU BİR İÇERİK, İLK UYGULAMA SONRASI SAÇLARINIZ İÇİN MUCİZELER YAPACAK!

Hepimizin, soğanın sağlık için en yararlı olduğunu biliyoruz. Saçlarınız için daha fazla güzellik yapabilir.

Soğan saçlarınız için daha yararlı bir üründür. Saçın doğal rengini iyileştirebilir ve saç telini temizleyebilir. Saç derisini güçlendirmek için kullanılır ve saç büyümesi için yardım sağlar. Soğan, inflamasyonu azaltan, kan dolaşımını iyileştiren ve saç bezini rejenere eden kükürt içeriği açısından zengindir.

Soğan suyunun daha fazla anti-bakteriyel özelliği vardır. Mikropları ve parazitleri öldürmeye yardımcı olur. Soğan suyu aynı zamanda saç dökülmenizde büyük sorunlar olabilen enfeksiyonu ve enfeksiyonu tedavi etmek için de kullanılır.

Saçınızın soğanına faydası

1. Soğan, saçınızı yeniden renklendirebilir.

2. Soğan, grileşme ve inceltme saçlarını tedavi edebilir.

3. Soğan suyu saçınızın doğal rengini kurtarabilir ve saç dökülmesini durdurabilir

SÜREÇ SUYU – SAÇ İÇİN EN İYİ EVİM HATASI

Soğan suyunu hazırlamak için birkaç farklı farklı yol vardır. Aşağıda, soğan suyunun hazırlanması için saçınızı büyütmeye yardımcı olan bazı yöntemler bulunmaktadır.

1. Sıkılmış: Taze ve mükemmel soğanlar hazırlamak için sıkılmış bir şekilde kullanılır. Soğanı soyup iki parçaya ayırın ve meyve sıkacağını kesin.

2. Sıvılaştırılmış: Soğanı soyup dört parçaya ayırın, karıştırıcıya koyun ve istediğiniz kıvamı elde edin. Bundan sonra onu kullanabilirsiniz.

3. Rendelenmiş: Öncelikle soğan ikiye bölünerek rendeleyin. Sonra soğanı rendeleyin ve bir muslin bezi kullanarak suyu sıkın.

SAÇLARINIZ İÇİN SÜSLEME SUYU KULLANMASI 
Soğan suyunu doğrudan kafa derisine uygulayabilirsiniz. Ve başka bir yöntemde, ıslak bir pamuk topu alır ve etkilenen bölgelere göre hareket ettirirsiniz. En iyi sonucu alırsanız, soğan suyunu 30-40 dakika boyunca hareket ettirin, ancak sadece meyve suyunun kokusunu taşıyabiliyorsanız.

Not: Soğan kokusunun oldukça güçlü olduğunu unutmayın, bu nedenle gece yatmadan ya da hafta sonundan önce, ya da kokuyu örtmek için biraz parfümü kullanarak bu yöntemi uygulamanızı öneririz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz