Cilt yenileyici maske tarifi-kivi maskesinin faydaları-Cilt yenileme için doğal maskeler

  • ESTETİK VE GÜZELLİK
  • Cilt yenileyici maske tarifi-kivi maskesinin faydaları-Cilt yenileme için doğal maskeler için yorumlar kapalı
  • 1.290 kez görüntülendi

Cilt yenileyici maske tarifi-kivi maskesinin faydaları-Cilt yenileme için doğal maskeler

Özellikle yüzümüz ve cildimiz yaşlanmanın etkisiyle eski gergin ve genç görünümünü kaybeder. Bu durum ile sigara gibi zararlı alışkanlıklar da bir araya gelirse olduğundan daha yaşlı bir cilde sahip oluruz. Bunu daha yol yakınken engellemek aslında bizlerin elinde. İşte sizlere cilt yenileyici özelliği olan Ahmet Maranki’den cildi yenileme amacıyla kullanılan Kivi Maskesi Tarifi:

Prof. Dr. Ahmet Maranki, kivinin sağlığımız kadar güzelliğimiz için de çok faydalı olacağını söylüyor. Kivi maskesi ile cildiniz yenilenir, canlanır ve pırıl pırıl bir görünüme kavuşur diyor. Hücre yenileyici özelliğe sahip olan kivi ile pürüzsüz ve güzel bir cilt elde edebilirsiniz. Şimdi kivi maskesmizi açıklayalım.

Kivi Maskesi Tarifi:

Malzemeler:

* Yarım kivi kivi,
* 1 çay kaşığı buğday yağı,
* 1 çay kaşığı bal.

Hazırlanışı Ve Cilde Uygulanışı:

Yarım kiviyi cam rende ile rendeledikten sonra Buğday yağı ve balı ilave ederek karıştırın. Temizlenmiş cildinize gözaltlarına uygulayın. 20 dakika etki etmesini bekledikten sonra cildinizi ılık su ile yıkayın.Bu maskeyi haftada bir geceleri yatmadan uygulayabilirsiniz. 4 haftada gözaltlarınızdaki değişimi göreceksiniz.
Not: Gece sürülmesinin nedeni, cilt kendini gece 1-3 saatleri arasında yeniler.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.