Cilt Çatlakları Nasıl Geçer

Cilt Çatlakları Nasıl Geçer

Cilt çatlakları birçok bayanın en fazla sıkıntı çektiği konuların arasında yer alır. Bitkisel güzellik uzmanı Suna Dumankaya cilt çatlaklarını yok etme konusunda kesin çözüm sağlayan bitkisel bir karşım önerdi.

Vücudunuzdaki çatlakların giderilmesinde yardımcı olacak bu karışımı haftada bir gün uygulayabilirsiniz . Kürü cildinizde 20 dakika bekletmeniz yeterli olacaktır.

Malzemeler: 1 Yemek Kaşığı Zeytinyağı, 1 Yemek Kaşığı Kekik Yağı, 1Yemek Kaşığı Karabibier Yağı, 1 Yemek Kaşığı Karanfil Yağı, 1 Yemek Kaşığı Portakal Yağı, 1 Yemek Kaşığı Tarçın Yağı

Hazırlanışı: Bütün malzemeleri iyice karıştırın ve hazırladığınız karışımı çatlaklarınızın olduğu bölgelere aşağıdan yukarıya doğru sürün en az 20 dakika bekletin en fazla 1 saat bekletebilirsiniz. Daha sonra cildinizi soğuk su ile yıkayın.

Bu karışımın dışında yine sıkça uygulanan ve hanımların memnun kaldığı başka bir bitkisel kür önerimiz daha var.

Malzemeler: 1 çorba Kaşığı kakao yağı, 1 çorba Badem yağı, 1 çorba Kantaron yağı, 1 adet Omega 3 ampul, Limonda eklenebilir.

Hazırlanışı: Malzemelerin tamamını karıştırarak losyon haline getirin ve cildinize uygulayın. 15-20 dakika bekledikten sonra yıkayabilirsiniz. Bu kürü her gün uygulamanızda sakınca yoktur.

Bu yazı cilt çatlakları nedir, cilt çatlaklarına kesin çözüm, cilt çatlakları için krem, cilt çatlakları neden olur, cilt çatlaklarının tedavisi, cilt çatlaklarına fındık yağı iyi gelen yağlar, cilt çatlaklarına bitkisel çözüm, cilt çatlaklarına ne iyi gelir konusunda yazılmıştır.

çatlaklara kesin çözüm 2013, çatlaklara kesin çözüm, vücut çatlaklarına kesin çözüm, cilt çatlaklarına kesin çözüm, vücut çatlaklarına ne iyi gelir, vücut çatlakları fındık yağı, ciltdeki catlaklara iyi gelen besinker, cilt çatlakları nasıl geçer, vucut çatlaklarına neiyi gelirbitkisel çozum, yırtıklara kesin çözüm

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz