Buz Lazer Epilasyon İle Ankara’da Epilasyon Keyfi

Buz Lazer Epilasyon İle Ankara’da Epilasyon Keyfi

Vücutta bulunan istenmeyen tüylerden kurtulmak modern çağda oldukça önem taşımaktadır. Çünkü insanlar günümüzde hem sosyal, hem iş hayatında aktif rol oynamaktadırlar. Bu yüzden her duruma hazır olmak istemek kalıcı epilasyon gerektirir. Bunun için geliştirilen yöntemler, günden günde gelişmekte ve kullanıcıları memnun etmektedir. Geçtiğimiz yıllarda hayatımıza giren lazer epilasyon kullanıcıları ne kadar memnun etse de acı ve ağrı ile uygulanması şikayet konusu olmaktan kurtulamamıştır. Bu durum aslında lazer epilasyon teknolojisi için oldukça önemli gelişmelerin yol göstericisi olmuştur. Bu sayede Buz Lazer ile epilasyonda fark yaratılmıştır. Buz lazer acı ve ağrı olmadan yapılan tek epilasyon yöntemidir, diğer yöntemlerden ayrılmasını sağlayan bu özelliği ile lazer epilasyon Ankara da oldukça ilgi görmektedir.

Buz LazerinTanımı?

810 nm dalga boyuna sahip Diode lazer teknolojisidir Buz Lazer. Ancak bu tanım kullanıcıların çok fazla bilgi sahibi olmadığı teknik bir tanımdır. Oysaki kullanıcıların ihtiyacı olan tanım, nasıl uygulandığı ve ne hissettirdiğidir. Bu sebeple Buz lazer dediğimizde akla ilk gelen tanım ve kullanıcıya hitap eden tanım, acı ve ağrı olmadan yapılan epilasyon olmasıdır.

Buz Lazer Uygulaması Nasıl Yapılır?

Klasik lazer epilasyon yöntemleri nasıl uygulanıyorsa Buz Lazer de aynı yolla kılların oluşmasını engeller. Mantığı aynı olan ısı enerjisi ile kıl kökleri tahrip edilir. Buraya kadar Buz Lazer’in farkını göremedik diyorsanız sıkı durun! Buz Lazer kıl köklerini tahrip ederken masaj rahatlığında konforlu uygulama sağlar. Kısacası acısız ve ağrısız olarak istenmeyen tüylerden kurtulmanızı sağlar. Geliştirilmiş teknolojisi sayesinde cilt uygulama esnasında soğutulur acı hissedilmez. Lazer epilasyon Ankara da Buz Lazer farkını yaşayarak görebilirsiniz.

Uygulamanın Süresi Nedir?

Buz Lazer sorunsuz olarak, hiçbir yan etkiye maruz bırakmadan kısa sürede yani toplamda 35 dakika gibi bir sürede tüm vücuda uygulanır. Hem zamandan tasarruf edecek hem de konforlu hizmet alabileceksiniz, bu yüzden epilasyon teknolojisinin geldiği son nokta buz Lazer ile mutlaka tanışmalısınız!

Buz Lazerin Uygulanabildiği Bölgeler Nelerdir?

Buz lazer hem erkekler için hem de kadınlar için tüm vücuda uygulanmaktadır. Hatta erkekler için daha detaylı uygulama özelliği düşünülmüştür. Çünkü erkeklerde kulak içi, burun içi ve kaş arası gibi bölgeler hem görsel olarak erkekleri rahatsız etmekte hem de temizlenmesi oldukça zor bölgelerdir. Buz Lazer bu detayı da düşünerek bu bölgelere uygulama yapabilen başlığı ile fark yaratmaktadır.

Uygulama Kaç Seansta Tamamlanmaktadır?

Buz lazer epilasyon için herkes için aynı seans sayısını söylemek mümkün değildir. Bunun sebepleri kişilerin farklı özelliklere sahip olmasıdır. Çünkü herkesin cilt yapısı ve cilt tipi farklıdır, tıpkı erkeklerin kıl yapısıyla kadınların kıl yapısı farklı olduğu gibi! Bu yüzden genel bir sayı vermek doğru değildir, ancak bugüne kadar yapılan uygulamalar baz alırsak ortalama 6-8 seans yeterli geldiğini söyleyebiliriz.Her mevsim istediğiniz zaman Buz lazer ile istenmeyen tüylerden kurtulabilirsiniz. Lazer epilasyon Ankara da Buz lazer ile tanışmaya hazır olun!

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz