Burun Üzerindeki Siyah Noktaların Giderilmesi

  • ESTETİK VE GÜZELLİK
  • Burun Üzerindeki Siyah Noktaların Giderilmesi için yorumlar kapalı
  • 1.038 kez görüntülendi

Burun Üzerindeki Siyah Noktaların Giderilmesi

Siyah noktalar kadın ve erkek fark etmeksizin insanların şikayetçi olduğu konular arasında yer almaktadır. Bazı görüşler siyah noktaları sıkarak gideceği yönündedir. Bazı görüşler de ise değişik karışımlar ile bunların geçebileceği söylenmektedir. İşte akılda olan bu soru işaretlerini kaldırarak siyah noktalardan tamamen kurtulacağız.

İnsanlar için sorun teşkil eden burun üzerinde çıkan siyah noktalara çözüm olacak bir tarif sunacağız. Burun üzerinde ki siyah noktaları tamamen temizleyecek bu tarif ile artık bu şikâyeti yaşamayacaksınız. İşte malzemeler ve hazırlanışı;

– Bir çorba kaşığı yoğurt

– Bir tane limon kabuğu (rendelenmiş şekilde)

– Bir çorba kaşığı un

Hazırlanışı:

1 çorba kaşığı yoğurdu kâsenin içerisine döküyoruz. Ve döktükten sonra bu kâsenin içerisine 1 çorba kaşığı unu ile ederek karıştırıyoruz. Karıştırırken hazırladığımız limon kabuğu rendesini de karışımın içerisine koyup tekrar karıştırmaya başlıyoruz. Belli bir süre karıştırdıktan sonra karışımımız hazır hale geliyor.

burun siyah nokta

 

Kullanımı

Diğer karışımlar gibi bu karışımı belli gün ve saat bekletmenize gerek yoktur. Karışımı hazırladığınız gibi siyah noktaların olduğu yere masaj yapar şekilde sürüyoruz. 15-20 dakika boyunca karışım siyah noktaların bulunduğu yerde kalıyor. 15-20 dakika sonra ılık bir su ile kuruyan maskeyi ovarak yavaşça çıkarıyoruz. Yüzümüzü iyice temizleyerek temiz bir havlu ile kuruluyoruz.

Bu karışımı her hafta 1 defa yaptığınız zaman başınıza dert olan bu siyah noktalardan kalıcı bir şekilde kurtulabilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.