Burun Ucu Estetiği

Burun Ucu Estetiği

Tipplasti nedir?

Burun ucundaki biçim bozukluğunu yok etmek için yapılan ameliyata tipplasti denir. Burun ucunda oluşan düşüklük,genişlik,asimetri bozukluğu türünden şikayetler tipplasti sayesinde düzeltilebilir.

Ameliyat öncesi mutlaka muayene yapılır, istenilen burun ucu şekli ayrıntılı konuşulur;bilgisayarda burun tasarımınız yapılır. Tipplasti ameliyatında burun kemiklerine, orta bölme olan septuma dokunulmaz, ameliyatt sadece burun ucunda bulunan kıkırdak ve dokulara işlem uygulanır.

Tipplasti ameliyatında işlem burun içinden yapılır, bu sayede burun dışında gözüken iz oluşmaz. Burun içinde oluşan kesikler kendiliğinden yok olan iplerle dikilir ve burun ucuna flaster yapıştırılır. Tipplasti ameliyatında anestezi türü olarak lokal veya genal anestezi uygulanabilir.

Ameliyat süresi ortalama olarak 40-45 dakika sürer.Aynı gün hastaneden çıkabilir, ertesi gün ise normal yaşantınıza dönebilirsiniz. Burun ucundaki bantlar ve flaster ortalama olarak ameliyattan 3-5 gün sonra çıkarılır.

Bu yazı burun ucu estetiği nasıl yapılır, burun ucu estetiği ne kadar, burun ucu estetiği nedir, burun ucu estetiğinde iyi doktor, burun ucu estetiği yaptırdım oldum, burun ucu estetiği sonrası, burun ucu estetiği olan varmıburun ucu estetiği yaptıranlar konusunda yazılmıştır.

tipplasti fiyatları, burun estetiğinde burun deliklerinde genişlik darlık, burun ucu estetiği fiyatları, burun ucu estetiği yaptırdım, burun ucu estetiğinde neler yapılır, burun ucu sisligine ne iyi gelir, tipplasti, tipplasti burun ucu estetiği

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.