Burun açıcı bitkiler ile burun tıkanıklığı bitkisel tedavisi

  • ALTERNATİFTIP
  • Burun açıcı bitkiler ile burun tıkanıklığı bitkisel tedavisi için yorumlar kapalı
  • 1.507 kez görüntülendi

Burun açıcı bitkiler ile burun tıkanıklığı bitkisel tedavisi

Burun açıcı bitkiler ile burun tıkanıklığı bitkisel tedavisi

Burun tıkanıklığı hem konuşmayı hem de solunumu olumsuz yönde etkileyen bir burun yolu rahatsızlığıdır. Burun açan bitkiler adını verdiğimiz şifalı bitkiler ile burun tıkanıklığı artık sizleri için eziyet olmaktan çıkacak ve rahat bir nefes almanın tadını doyasıya yaşayacaksınız. Şimdi burunu açan şifalı bitkiler nelerdir ve bu burun açıcı bitkiler ile burun tıkanıklığı nasıl tedavi edilir bunun hakkında sizlere faydalı bilgiler aktaracağız.

Genzimizin dolması sonucunda zaman zaman burun tıkanıklığı ve buna paralel olarak nefes tıkanıklığı yaşarız. Bu yazıda sizlere burun ve nefes açıcı nitelikte olan bitkilerden bahsetmek istiyoruz.  Bu şifalı bitkileri tüketmeniz durumunda burun ve nefes tıkanıklığınız ortadan kalkacaktır.

Burun ve Nefes Açıcı Bitkiler-Burun tıkanıklığına bitkisel çözüm

– En iyi burun açıcı bitkiler arasında nane ve limon karışımı gelmektedir. Naneyi çay gibi demledikten sonra içerisine limon koyarak tüketin sabah akşam bunu yapmanız durumunda en kısa zaman içerisinde burun tıkanıklığınız sona erecek ve nefesiniz açılacaktır.

– Doğal antibiyotik dediğimiz sarımsak ta iyi bir nefes açıcı özelliğe sahiptir. Dışarıya çıkmadığınız zamanlarda tüketmenizi öneririz.

– Adaçayı boğazlarınızı yumuşatıp hem nefesinizin hem de boğazınızın açılması yönünde etkin yol oynayacaktır.

– Diğer bitkiler ise; Anason, Çürdükotu, Defne, Keçiboynuzu, Kekik, Kuşdili, Lavantm, Limon, Meyankökü, Soğan, Ünnap, Zater

Hepinize sağlık dolu bir yaşam dileriz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.