Boyun Germe Ameliyatı

Boyun Germe Ameliyatı

Yüzümüz 3 bölgeye ayrılır. Üst yüz alın bölgesi ve kaşları içine alır. Üst yüz bölgesine yapılan ameliyat üst yüz germe ameliyatıdır. Orta yüz bölgesi yanakları ve dudakların üstünü kapsar.

Orta yüz bölgesine yapılan ameliyat orta yüz germe ameliyatıdır. Alt yüz bölgesi ise çene altını ve boynumuzu kapsar. Alt yüz bölgesine yapılan ameliyat alt yüz veya boyun germe ameliyatıdır. Bu 3 bölgeye ayrı ayrı veya hep beraber ameliyat yapılabilir.

Boyun germe ameliyatı genelde orta yüz germe ameliyatıyla beraber yapılır. Boyun germe ameliyatında kesiş kulak arkasından saçlı deriye doğru yapılır. Boyun gerdirme ameliyatında boyun derisi ve kasları serbestleştirilip yukarı doğru asılır.Böylece boyun bölgesindeki sarkma ve kırışıklıklar yok edilir, çene açısı keskinleştirilir, boyun bölgesine gergin görünüm kazandırılır. Kesilen kısım kulak arkasında olduğundan ameliyatta görünür bir iz kalmaz.

Bu yazı boyun germe ameliyatı, boyun germe egzersizleri, boyun germe hareketleri, boyun germe ameliyatı fiyatı, boyun germe ameliyatı videosu konusund ayazılmıştır.

boyun gerdirme fiyatı, boyun estetiği fiyatları, boyun gerdirme, boyun gerdirme nerede yapılır, boyun germe fiyatları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz