Böbrek Hastalıkları için Şifalı Bitkiler

Böbrek Hastalıkları için Şifalı Bitkiler

Böbrek hastalıkları için bugüne kadar fazlaca alternatif tedavi yöntemleri yazıldı çizildi. Ben bu yazımda sizlere kendi uyguladığım bir bitkisel tedavi yönteminden bahsetmek istiyorum. Bu yöntem böbrek hastalıklarına bitkisel çözüm sağlıyor.

Bitkisel kür önerisinin ardından ise böbrek hastalığına iyi gelen diğer şeyler hakkında kısaca bilgi vermek istiyorum.

Alternatif tıp uzmanı Ahmet Maranki böbrek hastalığı ve böbrek rahatsızlıkları olanlar için hazırladığı bitkisel sağlık formülünü açıkladı. Ahmet Maranki bu bitkisel formülün böbrek iltihaplarını yok etmede çok faydalı olduğunu söyledi.

Malzemeler: 4 adet kereviz sapı, 4 adet lahana yaprağı, 1 demet maydanoz sapı, 1 su bardağı kadar klorsuz su.

Hazırlanışı: 1 su bardağı kadar klorsuz suyu kaynatıp içine kereviz saplarını, lahana yaprağını ve maydanoz saplarını ekleyerek 10 dakika kadar hafif ateşte kaynatın.

Uygulanışı: Hazırladığımız karışımı akşamları yatmadan 1 saat önce bir su bardağı için. Bu karışımı 3 hafta süreyle her gün uygulayın. Böbrek tedavisi kürünün yan etkisi yoktur herkes uygulayabilir. Bu kür böbrek iltihaplarını yok ettiği gibi kilo vermeye de yardım eder. Ahmet Maranki böbrek hastalıklarının tedavisi için uygulanacak bu kürün her zaman taze olarak hazırlanması gerektiğini bildirdi.

Böbrek hastalıkları için iyi gelen yiyecekler, bitkiler ve bitki çayları şu şekilde sıralanabilir.

Ayrık Otu; (50 gram) kökünün bir litre suda kaynatılması sonucu elde edilen ilaç böbrek taşlarını ve idrar yollarındaki kumu düşürür.

Andız Otu; üzüm şırası içinde bir ay bekletilip içilirse böbrek, mesane ve safra kesesi taşlarının oluşumunu önler.

Biberiye Çayı; Mide ve bağırsak rahatsızlıklarına iyi gelir. Safra kesesi salgısını çoğaltır.

Domates, Pırasa, Armut ve Üzüm; safra ve böbrek taşlarına iyi gelir. Domates, sıcak aylarda bol miktarda yenilirse, böbrek ve kan dolaşımını rahatlatır. Domatesten tam olarak yararlanabilmek için daima çiğ yenmelidir.

BÖBREK HASTALIKLARI KONUSUNDA UZMANLARA SORU SORMAK İÇİN YAZIYA YORUM YAPMANIZ YETERLİDİR. YORUM YAPMAK İÇİN TIKLA

Bu yazı böbrek hastalıklarına iyi gelen şifalı bitkiler sular kaplıcalar yiyecekler besinler dua taşlar için hangi doktor bölüme gidilir okunacak dua diyet nasıl tedavi edilir önlenir iyileşir beslenmeli nelere dikkat etmeliyiz böbreğe iyi gelen şeyler içecekler su balık taşı bitki çayları dokunmayan zarar vermeyen ağrı kesici hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

böbrek için bitkisel tedavi, böbrek bitkisel tedavi, böbrek için faydalı bitkiler, bobrek tedavisi bitkisel, bitkisel böbrek tedavisi, böbrekler için bitkisel tedavi, böbrekler için faydalı bitkiler, böbreklere bitkisel tedavi, böbrek çürümesi, böbrek için faydalı besinler

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz