Bioenerji Uzmanı Nasıl Olunur ?

  • SAĞLIK HABERLERİ
  • Bioenerji Uzmanı Nasıl Olunur ? için yorumlar kapalı
  • 928 kez görüntülendi

Bioenerji Uzmanı Nasıl Olunur ?

İçsel bir iyileşim süreci olan bioenerji nedir? Evet, bir iyleştirme, şifa bulma olarak tanımlanan bioenerji nedir, bioenerji uzmanı nedir, bioenerji uzmanı nasıl olunur? Bunların cevapların bioenerji uzmanı  AyselPekersoy  mümkün olduğunca verecek.

Bioenerji, yaşam enerjisi olarak karşımıza çıkabilir. Esasında birçok şekilde açıklanabilir ancak kısaca bahsetmek gerekirse, evrende dolaşan enerjinin, insan vücuduyla uyumlu bir şekilde bütünleşerek bir ahenk oluşturmasıdır. Yaşam enerjisi dedik, çünkü yaşamın kendisi de enerjiden oluşmaktadır. Bioenerjiye ihtiyaç duyan insanlar, belirli zorluklar ve genellikle travmalar atlatmış kişilerdir.  Kısacası bu kişiler, yaşam enerjisi azalmış kişilerdir. Bioenerji hayatınızda sizi ve iç enerjinizi olumsuz etkileyen her şey için kullanılan bir tedavi yöntemidir. Bioenerji uzmanı kişiler tarafından uygulanan şifa çalışmalarıyla vücut kötü enerjilerden arınarak iyileşmektedir. Bioenerji nedir sorusunun cevabını tatmin edici bulanlar eğer bu konuya ilgililerse, bioenerji uzmanı olmak isteyebilirler. Bunun için bioenerji uzmanları tarafından verilen tedavilerle, eskilerde şifacıların el verme gibi tabir ettikleri durum yaşanabilir. Tabii günümüz şartlarında el verme dediğimiz şeyin yerini sertifikalar almış durumda. Ülkemizde de yasal süreçle kabul edilmesinin ardından bioenerji alanına ilgi duyan kişi sayısı artmaktadır.

Bioenerji aslında herkesin içinde vardır, bazı insanlarda bu sadece daha fazla vardır. Başka birisine fayda sağlayacak kadar fazla enerjisi olan insanlardır. Doğuştan bu yeteneğe sahip bireyler için elbette ki bioenerji uzmanı olmak daha kolay bir hal alacaktır. Enerjisini başkasına aktarabilme ve bunu pozitif bir şekilde yönlendirmeyi başarabilen insanlar bioenerji uzmanı olmaya bir adım daha yaklaşmışlar demektir. Bioenerji uzmanları ayrıca, bu bağlantıları kullandığının da farkında olan insanlardır. Zihinsel enerjisini ve aktivitesini bir maddede yoğunlaştırarak kullanabilir. Hatta vücudumuzdaki enerji hareketliliği hakkında günümüzde, enerji haritaları bile çıkarılabilmektedir.

Bioenerji seansları genellikle fiziksel temas olmadan gerçekleştirilmektedir. Kısmi rahatsızlıklardan ziyade bütün vücuda yapılmaktadır. Seans sırasında üç şey birleşir. Bunlar; bioenerji uzmanı, evrenin enerjisi ve şifası, ve bioenerji uygulanan kişi. Vücudun tedavi uygulanan kısmında ısı artışı ve titreşim meydana gelir. Seanslardan sonra iyileşmeyi hemen hissedenler olduğu gibi sonraki süre zarfında da iyileşenlerin olduğu bu bağlamda gözlenmiştir.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.