Beylikdüzü’nde Psikolojik Destek: Klinik Psikolog Fulya Tepret

  • TANITIM
  • Beylikdüzü’nde Psikolojik Destek: Klinik Psikolog Fulya Tepret için yorumlar kapalı
  • 375 kez görüntülendi

Beylikdüzü’nde Psikolojik Destek: Klinik Psikolog Fulya Tepret

Psikolojik destek, bireylerin zihinsel sağlığını koruma, geliştirme ve iyileştirme amacıyla sunulan profesyonel destek hizmetidir. Psikolojik destek, bireylerin yaşam kalitesini artırmada, sorunlarına çözüm bulmada, duygusal dengeyi sağlamada ve yaşam standartlarını iyileştirmede önemli role sahiptir. Beylikdüzü psikolog önerileri arasında üst sıralarda yer alan Fulya Tepret, problemlerinize yaklaşımı ve sunduğu çözümler ile sizlere her konuda rehberlik edebilir. Beylikdüzü klinik psikolog Fulya Tepret ile yaşantınızdaki zorluklarla başa çıkabilir ve daha sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz. Fulya Tepret, sorunlarınızla yüzleşmenize ve yaşamdan daha fazla keyif almanıza yardımcı olacaktır.

Kimdir Fulya Tepret?

Beylikdüzü psikolog önerileri arasında önemli bir konuma sahip olan Fulya Tepret, lisans eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi (2014) Psikoloji Bölümü’nde tamamlamıştır. Daha sonra Haliç Üniversitesi’nin Klinik Psikoloji (2016) programını ise danışmanlığını Dr. Hakan Ertufan’ın yapmış olduğu “Psikoloji Öğrencilerinin Evliliğe İlişkin Tutumlarının Yordayıcısı Olarak İlişkilerle İlgili Bilişsel Çarpıtmaları” isimli teziyle tamamlamıştır.

Öğrenciliği süresince anaokullarında gözlemci psikolog olarak çalışan Fulya Tepret, aynı zamanda Kanserli Çocuklara Umut Vakfı’nda gönüllü olarak oyun ablalığı yapmıştır. Ayrıca klinik alanda da çeşitli kurumlarda stajyer psikolog olarak görev almıştır. Bakırköy Adalet Sarayı’nda bir dönem gözlemci olarak Aile ve Çocuk Mahkemelerinde bulunmuştur.

İstanbul Tıp Fakültesi Psikiyatri Polikliniği ve Psikoz bölümlerinde hasta gözlemlerine katılmış olan Tepret, Depresyon, Obsesif Kompülsif Bozukluk, Panik Bozukluk, Psikoz, Şizofreni, Bağımlılık, Travma Sonrası Stres Bozukluğu, Paranoid Kişilik Bozukluğu, Antisosyal Kişilik Bozukluğu, Narsistik Kişilik Bozukluğu, Borderline Kişilik Bozukluğu gibi patolojilerin vizitlerine, bireysel görüşmelerine, grup terapileri ve psikolojik testlerin uygulamasında da yer almıştır.

Fulya Tepret, uzun yıllara dayanan deneyimi ile ilişki sorunlarına yönelik etkili terapi hizmetleri sunmaktadır. Hikayenizi yeniden yazmanız için size danışmanlık sunan Tepret, online terapi hizmetleri ile bu destekleri her yerde ulaşılabilir kılmaktadır.

Fulya Tepret, yaklaşık 10 yıldır klinik alanda çocuk, ergen ve yetişkinler ile çalışmayı sürdürmektedir. Klinik alanda çalışmalarını sürdürürken eş zamanlı olarak, rehabilitasyon merkezi, anaokulu, kolej gibi kurumlarda da pek çok aile ve çocuk ile çalışmıştır. Bunun yanında özel bir okulun “Üstün Zekalı Çocukları Tanılama Projesi”nde görev almıştır.

Fulya Tepret; özel şirketlere, okullara, ebeveynlere ve psikoloji alan uzmanlarına özel seminerler ve atölyeler düzenlemeye devam etmektedir.

Terapi Süreçleri ve Yaklaşımı

Fulya Tepret, yetişkin psikoterapi çalışmalarında temel bağlamda dinamik terapi ve EMDR ekolleri ile çalışmaktadır. Bunun yanı sıra danışanın ihtiyacına göre bilişsel davranışçı terapi, aktarım odaklı terapi ve duygu odaklı terapi ekolünden de faydalanır. Danışanın ihtiyaçlarına göre terapiyi yönlendiren Tepret, her danışan için farklı yaklaşımlar uygulayarak onların destek ihtiyacını karşılar.

Beylikdüzü Klinik Psikolog Fulya Tepret, her yaş grubundan danışanı ile klinik alanda çalışmalarını sürdürmektedir. Fulya Tepret’in terapi yaklaşımı ile kişi, bakış açısı geliştirebilir ve problemlerini çözümleyebilir. Ayrıca online terapi hizmeti ile Klinik Psikolog Fulya Tepret, dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde tedavi almanızı kolaylaştırır. Beylikdüzü klinik Psikolog Fulya Tepret, hikayenizi yeniden yazmanız için size danışmanlık sunar. Online terapi hizmetleri hakkında bilgi almak için iletişime geçebilir veya web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.