Ben Nasıl Alınır ? Ben Aldırma Ücreti Ne Kadar ?

  • Genel Sağlık
  • Ben Nasıl Alınır ? Ben Aldırma Ücreti Ne Kadar ? için yorumlar kapalı
  • 733 kez görüntülendi

Ben Nasıl Alınır ? Ben Aldırma Ücreti Ne Kadar ?

Ben Nasıl Alınır ?

Ben Nasıl Alınır ? Vücudunuzun çeşitli bölgelerindeki benler sizi rahatsız mı ediyor? Görsel olarak rahatsızlık veren benlerinizi, çeşitli lazer tedavi yöntemleri ile aldırabilirsiniz. Çok kısa süren bir operasyon ile, günlük hayatınıza dönerek lazer ile ben aldırma işleminden yararlanabilirsiniz.

Kimlere Uygulanıyor?

Lazerle ben aldırma, yaş sınırı olmaksızın, her yaş grubundaki kişilere uygulanabiliyor. Bu uygulamayı yaptırmanız için, benlerinizin herhangi bir sağlık sorunu teşkil eden ya da estetik açıdan rahatsız edici  olması yeterli.

Hangi Bölgelerde Uygulanıyor?

Lazer ile ben aldırma yöntemi, yüz ve boyun çevresi başta olmak üzre, kol, bacak, genital bölge, koltuk altı gibi bölgelere rahatlıkla uygulanabiliyor.

 

Uygulama Sonrası İz Kalıyor Mu?

Lazerle ben aldırma işlemi sonrasında bölge kabuk bağlıyor ve sonrasında kabuğun düşmesi gerçekleşiyor. Bu süreçte o bölgede ufak bir iz kalabiliyor. Bu iz, işlemin başarısız olmasından değil, dikişin izinden kaynaklanıyor. Zaman içinde bu izler, herhangi bir müdahaleye gerek kalmadan kendi kendine yok oluyor. Ben aldırdıktan sonra vücudunuzda herhangi bir şişlik ya da morluk oluşmuyor. Bölgedeki dikiş izleri de zaten kısa sürede normal haline dönüyor.

Ben Nasıl Alınır ?

Ben Aldırma Fiyatı Nedir?

Lazerle ben aldırma fiyatları, operasyonun yapıldığı merkez, doktor, şehir ve semte göre, ayrıca da benin boyutuna, durumuna ve uygulamaya göre de değişiklik gösteriyor. Ben aldırma fiyatları 500 TL’den başlayarak 2000 TL’ye kadar çıkabiliyor.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.