Baş Dönmesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Baş Dönmesine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Kimi zaman açlık, kimi zaman yorgunluk, kimi zamanda başka hastalıkların tetiklemesi neticesinde baş dönmesi sorunu yaşayabiliriz. Baş dönmesi için bitkisel çözüm ve tedavi yöntemleri ile baş dönmesine kesin çözüm sağlamanız mümkün.

Ben baş dönmesine karşı kullandığım ve araştırmalarım neticesinde de faydalı olduğunu gördüğüm 5 bitkisel yöntemi sizlere öneriyorum.

– Bektaşi üzümü dövülerek toz haline getirilir. 1 kaşık üzüm tozu, 1 kaşık kişniş tohumu bir bardak suya eklenerek gece boyunca bekletilir. Ertesi sabah aç karnına şeker eklenerek içilir.

– Bir bardak su içine karabiberi limon suyu ve tuz eklenerek baş döndüğünde içilir.

– Bir yemek kaşığı badem, bir yemek kaşığı kabak çekirdeği içi, 1 kaşık haşhaş tohumu, 3 kaşık buğday unu karıştırılarak robottan geçirilmeli ve ince bir toz haline getirilmelidir. Bir kapta eritilen bir kaşık tereyağının içine süt eklenir ve toz karışım dökülerek birlikte kaynatılır ve günde bir yemek kaşığı içilir.

– Kabak çekirdeği ve soyulmuş badem bir gece suda bekletilerek ezilip macun yapılır ve içilir.

– Bir bardak sütün içine zencefil ve karanfil eklenerek kaynatılmalı ve şeker eklenerek hergün düzenli olarak içilmelidir.

Bu yazı baş dönmesi nasıl geçer, baş dönmesine ne iyi gelir iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir, baş dönmesine doğal kesin çözüm iyi gelen bitkiler besinler yiyecekler, baş dönmesi nasıl geçer durur tedavisi konusunda yazılmıştır.

baş dönmesine ne iyi gelir, baş dönmesine ne iyi gelir bitkisel, başdönmesine ne iyi gelir, baş dönmesine iyi gelen bitkiler, baş dönmesine ne iyi geliyor, baş dönmesine bitkisel çözüm, bas dönmesine kesin cozum, baş dönmesine iyi gelen besinler, bas donmesine karşı ne yapılır, bas dönmesi nasil gecer

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz