Balık Yumurtası

  • CİNSEL SAĞLIK
  • Balık Yumurtası için yorumlar kapalı
  • 2.206 kez görüntülendi

Balık Yumurtası

Balık Yumurtası

1.Balık yumurtası yiyice yıkanıp biraz tuzlandıktan sonra kurutulur saklanır.Kuruması, bozulmaması için içine biraz baharat konur, istendiğinde tereyağına konup tavada biraz kızartılır yenir. Üstüne bir yemek kaşığı bal alınır.

2.Balık yumurtasının bir de taze iken Tereyeğında kızartılarak yenmesi vardır. önce yumurtalar yıkanır üzerlerine biraz tuz,biraz baharat ekilir, rendelenmiş soğan doğranır, hamur gibi yoğrulur, sonra tereyağında ya da zeytinyağında kızartılır yenir. Özellikle kalkanbalığının yumurtası etkilidir.

Erkek Gücünü Üç Kat Arttırma

3. Havyar diye satılan özel işlemden geçirilmiş balık yumurtaları yenirken balla tereyağı ile alınması daha etkilidlr. Balık yumurtası sabahları çayla alınmalıdır. Ancak balık yumurtasının öyle, öteki macunlar gibi, birkaç gün değil de bir süre, sözgelişi bir ay, bir buçuk ay süreyle yenmesi yararlıdır. Birkaç gün için yenen balık yumurtasının etkisi sürekli olmaz.

Balık Yumurtası

Balık Yumurtası

 

4.Balık yumurtası yıkanıp tuzlandıktan sonra içine döğülmüş karabiber, ince kıyılmış maydanoz, rendelenmiş soğan katılıp karıştırılır, sonra köfte, yada börek biçimine getirilip tavada, bol yağda (tereyağı olması daha iyidir) kızartılır yenir. Bunun akşam yemeğinde yenmesi üzerine biraz tatlı alınması yararlıdır.

5.Balık yumurtası yıkanıp tuzlandıktan sonra ateşte kurutulur, saklanır. Sonra kullanılmak istendiğinde biraz alınır, içine karabiber, tarçın,haşhaş tohumu katılıp iyice döğüiür. Balık yumurtası içine katılan baharatın en az üç katı oranında olmalıdır.Bu karışım kendi ağırlığının iki katı bal ile karıştırılıp macun yapılır, akşam bir süre önce bir yemek kaşığı alınır. On gün bu macunu alanın en az 3 üç erkek gücüne denk güç kazandığı görülür.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.