Balgam Söktüren Bitkisel Kür

Balgam Söktüren Bitkisel Kür

Özellikle sigara içenlerde meydana gelen balgam sorununa karşı ne gibi bitkisel çözümler ve tedaviler uygulayabiliriz merak eden arkadaşlar varsa işte bu yazımız tam size göre.

Yazımızdaki bitkisel bilgiler ve öneriler sayesinde balgama kesin çözüm sağlayacağınıza inanıyorum. Böylelikle hem hayat standardınız yükselecek hem de sosyal anlamda olumsuzluklar ile karşılaşmayacaksınız.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu balgam söktürmek için bal-tereyağı kürünü öneriyor.

Balgam söktürmek için 1 tatlı kaşığı bal ile 1 tatlı kaşığı tereyağını karıştırarak akşam yatmadan hemen önce 1 kerede yutun.

Bu kürü bir kaç gün bu uygulamayı yapın. Mutlaka sonuç alacaksınız.

Ayrıca bir öneride de ben bulunmak istiyorum. Her sabah bir çay kaşığı süzme bala, 8-10 adet çörek otu atarak yerseniz, kısa süre içerisinde balgama çözüm bulduğunuzu göreceksiniz.

Balgama iyi Gelen Şeyler: Bu kategoride size kısaca gargara ile balgam tedavisi hakkında bilgi vermek istiyorum. Sıcak suya bir yemek kaşığı tuz ekleyin. Tuz suda eridikten sonra gargara yapın ama suyu kesinlikle yutmayın. Gargara belli bir rahatlama sağlayacaktır.

Balgama iyi Gelen Bitkiler: Üzüm suyu, havuç, zencefil, biber, soğan ve limon balgam tedavisinde kullanılan bitkiler ve yiyeceklerdir.

Üzüm Suyu: Üzüm suyu özellikle ciğerlerden kaynaklanan rahatsızlıkları giderebilir.  2 yemek kaşığı üzüm suyuna 2 yemek kaşığı bal karıştırın, günde 3 kez bir hafta boyunca tüketin.

Havuç: Havuç C vitamini kaynağıdır, antioksidan özellikleri sayesinde bağışıklık sistemini güçlendirmek. Ayrıca, öksürük, balgam semptomlarını azaltır. Havuç suyuna bal karıştırarak günde 3 kere tüketin. Astıma iyi gelir, akciğere faydalıdır.

Zencefil ve Bal: 100 gram taze zencefil kökünü kaynatıp, soğuduktan sonra günde 2 bardak için. Ayrıca zencefil tozu bal karışımını günde 2 kaşık halinde tüketin.

Bu yazı balgama iyi gelen bitki çay meyveler dua ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm evde tedavisi balgamı ne söker ne giderir nasıl atılır sökülür için buhar balgamın rengi tıbbi adı ilacı gelmesi geçirmek için geçmiyor yapmayan sigaralar yapan yiyecekler söktürücü bitkiler hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

koldaki ödeme bitkisel kür, sigarayı söktüren bitkiseller

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz