Bağırsak Kanserine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Bağırsak Kanserine Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Bağırsak kanserinin bitkisel tedavisinde en etkili sonuç herbalist İbrahim Saraçoğlu tarafından geliştirilen yöntem. Sizde bu bitkisel çözümü gönül rahatlığı ile uygulayabilirsiniz. Bu kürü hazırlarken dikkat etmeniz en önemli şey, kürün her seferinde taze olarak hazırlanması gerektiğidir.

İşte İbrahim Saraçoğlu bağırsak kanserini önleyici bitkisel formülü.

3 adet orta boy patatesi soğuk ve klorsuz suda kaynatmaya başlayın. Patetesler çatlayıncaya kadar kaynatın. Haşlama işlemi bittikten sonra patateslerin ılımasını bekleyiniz. Patetesler suyun içinde ılıdıktan sonra içeceğiniz sadece haşlama suyudur.

Pateteslerin haşlandığı suyu tülbent yardımıyla süzünüz. Haşladığınız patetesin kendisi ve kabukları yenilmeyecektir. Bir aylık bir süre içinde haşlanmış patetes suyunu haftada 3 kez bu şekilde hazırlayın.

Hazırlanan haşlanmış patatesin suyunu, 1. gün 1 su bardağı, 2. gün 2 su bardağı, 3. gün1 su bardağı için.

Öğle yemeklerinden 1 saat önce içerek bu kürü 1 ay kullanarak sonlandırın. Sonraki aylarda bu 3 günlük kür, ayda 1 defa uygulanır. Her defasında taze olarak bu kürü hazırlamak durumundasınız. Sakın sakın bu 3 günlük kürü 1 kerede hazırlamayın.

Bu yazı bağırsak kanserine bitkisel tedavi iyi gelen bitkiler, bağırsak kanserine bitkisel çözüm, bağırsak kanserine iyi gelen yiyecekler hangi bölüm hangi doktor bakar nasıl geçer ne iyi gelir bitkisel tedavisi konusunda yazılmıştır.

bağırsak kanserine ne iyi gelir, bağırsak kanserine bitkisel cozum, bağırsak kanserine iyi gelen bitkiler, bağırsak kanserine iyi gelen yiyecekler, bağırsak kanseri ne iyi gelir, ibrahim saraçoğlu bağırsak kanseri tedavisi, bağirsak, topuz modelleri 2013, bağırsak kanseri bitkisel, bağırsak kanserinde denenmiş en iyi gelen şifalı bitki hangisidir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz