Bağırsak Enfeksiyonu ve Tedavisi

Bağırsak Enfeksiyonu ve Tedavisi

Bağırsak enfeksiyonları da cinsel ilişki yolu ile bulaşabilir. En yaygın görülen iki enfeksiyon, Amip ve Gardiasisdir. Bunlar, bakteriyel enfeksiyonlarıdır ve bağırsağa gittikleri zaman, ishal ve mide kramplarına

sebep olurlar.

Bağırsak enfeksiyonları, bunlara yakalanmış birisi ile cinsel ilişkide bulunulursa bulaşabilir, bunlar daha çok anal sex veya anüsün ağız veya dille /yarılması yolu ile, dışkı yolları teması ile bulaşır. Bu enfeksiyonlar, prezervatif, lasteks eldiven veya diş plastiği kullanılarak önlenebilir.

Sex aletleri kullanıldıktan sonra dikkatlice temizlenmeli ve eller yıkanmalıdır. Bu enfeksiyonların tedavilerinin çoğunda ishal önleyici ilaçlar yeterli olur ancak, bazen antibiyotikler de kullanılabilir.

Bu yazı bağırsak enfeksiyonu nedir, bağırsak enfeksiyonu nasıl olur geçer, bağırsak enfeksiyonu nedenleri, bağırsak enfeksiyonu nasıl tedavi edilir bulaşır, tedavisi ne iyi gelir nasıl geçer bitkisel çözüm konusunda yazılmıştır.

Bağırsak enfeksiyonu ilaçları, bağırsak enfeksiyonu nedenleri, bebeklerde bağırsak enfeksiyonu neden olur, bağırsak enfeksiyonu neden olur, bağırsak iltihabı ilaçları, bağırsak enfeksiyonunun nedenleri, BAĞIRSAK ENFEKSİYONU BELİRTİLERİ, bağırsak enfeksiyonu ne kadar surer, bağırsak enfeksiyonu tedavisi, bağırsak enfeksiyonu sebepleri

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz