Ayak Bilekleri Nasıl İnceltilir

Ayak Bilekleri Nasıl İnceltilir

Kalın ayak bilekleri özellikle hanımların pek hoşnut olmadıkları bir durumdur. Kadınlarda ayak bileklerinin inceltilmesi estetik görünüm bakımından önem arz etmektedir. İnce ayak bilekleri kadınlar için zarafetin

ve narinliğin sembolüdür Bu nedenle bir çok kadın ayak bileği kalınlığı sorununa çözüm aramaktadır.

Ayak bileklerini inceltmek aslında zor bir amaçtır ve herkes için kesinlikle kolaylıkla halledilemeyen bir durumdur. Ayak bilekleri vücudun bağ dokularının yoğunlaştığı bir bölgesi olup estetik görünümü haricinde iskelet sistemi için denge kurmak, ayakta durabilmek için destek vazifesi görmek gibi önemli işlevleri yerine getirmektedir. Bundan dolayıdır ki ayak bileklerini inceltmek için yapılacak olan estetik ameliyat kesinlikle detaylı bir ön çalışma yapılması gereken bir hazırlık sürecini gerektirir.

Ayak bileklerinin bu denli hassas bir ameliyat gerektirmesinin temel nedeni ise bu bölgenin sinir dokuları ve kan damarları açısından son derece zengin olmasıdır. Bu nedenle hastanın ayak bileği incelenerek şayet ayak bileği şişliği veya kalınlaşması, bu bölgede yağ dokusunun birikmesinden kaynaklanıyorsa bu durumda cerrahi operasyon seçeneği gündeme gelmelidir.

Ayak bileği kalınlaşması şayet yağlanmadan kaynaklanıyorsa bu sorunun çözümünde diyet veya bölgesel incelme egzersizleri malesef pek işe yaramamaktadır. Bu durumda en garantili sonucu liposakşın yağ alma teknikleri vermektedir. Liposakşın ameliyatlarında ise ayak bileği kalınlaşması estetiği için tavsiye edilen teknik, 3.kuşak ultrasonik Liposuction cihazı olan VASER liposuction yöntemidir.

Standart liposuctiona göre kas, sinir, deri ve damar dokularına zarar vermeden sadece yağları hedef alan ve yağları eriten bu sistem sonrasında yine Liposuction kanülleri ile içerdeki sıvı yağ boza şeklinde dışarı alınmakta ve bu bölgenin konturu düzensizlik yaratmadan sağlanabilmektedir. VASER ile sadece bu bölge değil tüm yağlanma ve kontur problemi olan alanlarda ki istenmeyen yağlar rahatlıkla uzaklaştırılmaktadır.

Bu yazı ayak bileği nasıl incelir, ayak bileğini inceltmek, ayak bileklerini inceltme egzersizleri, ayak bileği inceltme ameliyatı, ayak bileği inceltme hareketleri  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

ayak bileği inceltme, bilek inceltme, ayak bileği inceltme egzersizleri, ayak bilekleri nasıl incelir, ayak bileklerini inceltmek, ayak bileği egzersizleri, bacak bilekleri nasıl incelir, ayak bileği kalınlığı, kalın bilekler nasıl incelir, ayak bilekleri inceltme

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz