Akciğer İltihabına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

  • ALTERNATİFTIP
  • Akciğer İltihabına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm için yorumlar kapalı
  • 1.328 kez görüntülendi

Akciğer İltihabına Ne iyi Gelir Bitkisel Çözüm

Akciğer iltihabı ile başı dertte olan arkadaşlarımızdan birinin isteği doğrultusunda bu konu hakkında biraz araştırma yaptım. Gördüm ki akciğer iltihabına bitkisel çözüm sağlamak oldukça basit ve bu yöntemleri kullanmak oldukça etkili sonuçlar doğuruyor. Neyse sözü fazla uzatmayalım ve bitkisel tedavi yöntemlerinden bahsedelim.

Akciğer İltihabı Tedavisi için kullanılan şifalı bitkileri saymak gerekirse,
– Oğul otu
– Nar
– Isırgan otu
– Meyan kökü (ayı kulağı)
– Misvak ağacı
– Devetabanı
– Çam fıstığı
– Bal sayılabilicel alternatif tedavi yollarıdır.

– Oğul otu, ufalanmış nar kabukları ile birlikte on dakika süre ile suda kaynatılır. Süzülerek elde edilen posaya, dövülmüş çam fıstığı ilave edilerek reçel kıvamına gelinceye kadar bal il yoğrulur. Hazırlanan reçelden tedavi süresince günde üç çorba kaşığı yenir.

– Isırgan otu tohumları, kıyılmış devetabanı yaprakları ile birlikte sert bir zemende dövülerek ezilir. Ezilen karışımamarmelat kıvamına gelinceye kadar petekli bal ilave edilerek karıştırılır. Hazırlanan marmelattan, tedavi süresince yemeklerden önce bri veya iki çorba kaşığı yenir.

– Kurutulmuş meyan kökü, misvak ağaçlarının kabukları ile birlikte sert bir zeminde dövülerek ezilir. Ezilen karışım, yarım saat süreyle suda kaynatıldıktan sonra süzülür. Süzülen sıvı bir kaba boşaltılarak gün boyu dinlendirilir. Dinlendirilen sıvıdan, bir bardak suya bir fincan karıştırılarak günde üç bardak yemek arası içilir. Emin olun bu tarif akciğer iltihabının bitkisel tedavisinde kullanabiliceğiniz en etkili yöntemdir.

Bu yazı akciğer iltihabına iyi gelen besinler, akciğer iltihabına ne iyi gelir şifalı bitkiler, akciğer iltihabına bitkisel çözüm iyi gelen şeyler yiyecekler bitkiler bitki çayları doğal kesin çözüm nedir hangi bitki hangi antibiyotik iyi gelir, akciğer iltihabı nasıl geçer bitkisel tedavisi çözüm konusunda yazılmıştır.

akciger iltihabina ne iyi gelir, akciğer iltihaplanmasına ne iyi gelir, akciğer iltihabı bitkisel tedavi, ciger iltihabina ne iyi gelir, akciğer iltihabına iyi gelen bitkiler, ciger iltihaplanmasina ne iyi gelir, akciger iltihabina bitkisel cozum, akciger iltihabi nasil gecer, akciğer iltihabı için şifalı bitkiler, akciger iltihabina hangi bitki iyi gelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.