Aişe Tesettür İle Kalite

Aişe Tesettür İle Kalite

Giyim Deyip Geçmemek Gerek

Alt tarafı giyim diyip geçmemek gerekmektedir. Alınan ürünün kaliteli olması, kullanılan malzemelerin neler olduğunun bilincinde bir alış-veriş olması ve özellikle de ürünün dayanıklılığı oldukça önemli konulardır.

Giyim, insanı dışarıya karşı yansıtan bir ayna görevini görmektedir. Kendine ve görünümüne ne kadar önem verdiğini insan aslında giydiği kıyafetler ile göstermektedir. Bu sebeple de alınan ürünlerin uygun fiyata fakat en önemlisi kaliteli olmasına oldukça özen gösterilmelidir.

Aişe Tesettür İle Kalite

Aişe Tesettür, tesettür giyim alanında müşterilerine kaliteyi uygun fiyata ve daha fazla kişi ile buluşturabilmek için hizmet vermektedir.  Şal modeleri, mayo, giyim (tunik, çeşitli kombinler, eşofman takımı), şapka ve bere, abiye gibi ürün seçeneklerini hem mağaza üzerinden hem de internet siteleri üzerinden müşterileriyle buluşmaktadır.

Pratik şal modelleri ile şıklığınızı tamamlayıcı aksesuar çeşitlerini de bulabileceğiniz Aişe Tesettür’de her zevke hitap eden geniş ürün portföyü bulunmaktadır. Kaliteyi oldukça uygun fiyatlarla müşterileri ile buluşturan bir marka olan Aişe Tesettür, % 100 müşteri memnuniyetini esas alarak her zaman hizmet vermektedir.

Tesettür mayo fiyatları olmak üzere mağazasında bulundurduğu her bir ürününün fiyatlarını daha çok müşteriye ulaşabilmesi amacı ile oldukça uygun tutmaktadır. Tabiî ki de kalitesinden ödün vermeden bu fiyatları değerlendirmektedir.

Kampanyalı Ürünler

Mağazasında ve internet sitesi üzerinden yaptığı satışlarda uyguladığı kampanyalar ile de müşterilerinin yanında olmaktadır. 49,99 TL ve 39,99 TL kampanyaları, outlet şal, giyim – mayo kampanyası, haftanın yıldızları, avantajlı paketler vs olmak üzere müşterilerine çeşitli kampanya seçeneklerini sunmaktadır.

 Ayrıca sipariş destek hattı hizmeti ile de alış – veriş sırasında yaşanan sıkıntıların giderilebilmesi için de müşterilerinin yanında olmaktadır. Çünkü müşterilerinden aldığı güven duygusunu asla sarsmamak hatta daha çok perçinlemek için işlerini son derce titiz yapmaya özen göstermektedirler.

Mağazaları hafta içi her gün + cumartesi günü saat 14.00’a kadar açık olarak hizmet sunmaktadır. Kadınların şıklığına şıklı katabilmek ve her zaman kendilerini güzel hissederek dolaşabilmelerini sağlayabilmek için sürekli dinamik tuttuğu çalışma ekibi ile modayı yakından takip etmekte ve trend ürünleri müşterileri ile buluşturabilmek için işini özenle yapmaktadır.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz