Ahmet Maranki Bitkisel Zona Tedavisi

Ahmet Maranki Bitkisel Zona Tedavisi

Bu yazımızda sizlere zona hastalığına iyi gelen şeyleri ve zona hastalığı için evde uygulanan doğal ve bitkisel çözümleri anlatmak istiyorum. Tamamı sağlıklı ve zararsız olan bu tedavi yöntemleri ile kısa sürede zona hastalığına karşı kesin çözüm sağlamanız mümkündür.

Ahmet Maranki zona hastalığı için bazı pratik bitkisel çözümler önerdi. Kürleri şu şekilde uygulayabilirsiniz;

– Beyaz lahana yaprakları ezildikten sonra lapa olarak konulur.

– Cilt saf zeytinyağıyla ovulur.

– Vücut sirke ile karıştırılmış suyla yıkanır.

– Ağrıyan yerler badem yağı ile ovulur.

– 4 su bardağı suyun içine, 4 kaşık ezilmiş kuşburnu konulur. 30 dakika kaynatıldıktan sonra nöbet şekeri ile tatlandırılır. Bu karışımdan günde 3 bardak içilir.

Zona hastalığı için iyi gelen diğer bazı şeyleri şu şekilde sıralamak mümkündür.

5-6 adet lahana yaprağı blender ile iyice ezilir. Elde edilen lahana suyu temiz bir tülbent ile lezyonların üzerine sürülür.

500 gram demir hindi 2 litre suyun içine atılarak eritilir. Elde dilen karışım günde 1 su bardağı olacak şekilde aç karnına içilir.

4 yemek kaşığı ezilmiş kuşburnu 4 su bardağı suyun içine atılarak yarım saat kaynatılır. Karışım nöbet şekeri ile tatlandırılarak günde 3 defa tüketilir.

50 gram kil, 50 gram kükürt, 50 gram demir dikeni, 100 gram zerdeçal 2 kilo kadar balın içine eklenerek homojen bir şekilde karıştırılır. Elde edilen karışım günde 1 defa aç karnına 1 yemek kaşığı tüketilir.

1 tatlı kaşığı kurutulmuş oğul otu 2 su bardağı kaynamış suyun içine atılarak 10-15 dakika bekletilir. Elde edilen karışım lezyonların üzerine sürülür.

2 çorba kaşığı papatya, gazel boynuzu, 1 yemek kaşığı aslanpençesi, 2.5 çorba kaşığı meşe ağacı kabuğu, ada çayı, yulaf bir kavanozun içinde iyice karıştırılır. Elde edilen karışımdan 4 çorba kaşığı 1 litre suya eklenerek kısık ocakta kaynatılır. Elde edilen suya temiz bir bez ya da havlu batırılarak lezyonlara koyulur. Posası ise yine temiz bir tülbentte alınarak oluşan yaraların üzerine tampon yapılır.

Bu yazı zona hastalığına iyi gelen bitki dua besinler kremler ilaçlar armut gıdalar şeyler hangi doktor bakıyor yakalananlar ne iyi gelir doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi iyi gelmeyen yiyecekler için şifalı bitkiler okunacak dua en iyi doktor hangi doktora gitmeliyim kullanılan ilaçlar nasıl geçer anlaşılır teşhis edilir ahmet maranki zona tedavisi kürü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

, , , , , , , , ,

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz