Ahmet Maranki Bitkisel Sivilce Kürü

  • ALTERNATİFTIP
  • Ahmet Maranki Bitkisel Sivilce Kürü için yorumlar kapalı
  • 1.011 kez görüntülendi

Ahmet Maranki Bitkisel Sivilce Kürü

Özellikle ergenlik dönemleri başta olmak üzere hayatın her aşamasında olur olmadık yerlerde çıkan sivilceler için ünlü herbalist Ahmet Maranki kendi tavsiye ettiği bitkisel bir kürün özellikle kullanılmasını istiyor.

Bu uygulamanın ardından ise sivilceye ne iyi gelir ve sivilceler için iyi gelen şeyler nelerdir bunlar hakkında bilgi vermek istiyorum.

Ahmet Maranki sivilceler için soğan suyu kürünü öneriyor.

Hazırlanışı: Bir orta boy soğanın baş kısmına vurarak parçaladıktan sonra kabuğu ile beraber 2 bardak suda 5 dakika kaynatın. Sabah aç karnına 1 su bardağı soğan suyunu için kalanını da akşam yemeğinden önce için. Bu kürü 15 gün uygulayın. Her gün taze olarak hazırlanmalıdır.

Ahmet Maranki bu uygulama sonrasında sorunsuz ve pürüzsüz bir cilde sahip olacağınızı söylüyor. Geceleri yatmadan önce mutlaka cildinizi temizlemek ise önemli olan bir diğer nokta.

Sivilcelere iyi Gelen Bitkiler: Ben bu konuda uzman olan Ahmet Maranki hocamızın sivilce tedavisi tavsiyelerini sizlerle paylaşmak istiyorum. Umarım ergenlik sivilcelerine iyi gelir.

– 1 su bardağı suyun içerisine, 10 gram kadar taze veya kuru ceviz yaprağı atılarak 10 dakika süreyle kaynatılır. Kaynayan su ile sivilcelerin üzerine kompres yapılır.

– Sinir otunun yaprakları ezilir ve lapa haline getirilerek sivilcelerin üzerine konur.

– Sabun otunun kökü kaynatılır ve elde edilen su ile sivilceli cilt yıkanır.

– 3 su bardağı kadar suyun içine 20 gram kadar marul doğranarak 2 saat boyunca kısık ateşte kaynatılır. Elde edilen su kullanılarak sivilcelere kompres yapılır.

– 1 tutam civanperçemi otu 5 dakika boyunca kaynatıldıktan sonra 15 dakika dinlendirilir. Sonrasında hazır olan su ile günde 3-4 kere sivilceler üzerine kompres uygulanır.

Sivilceler için Maske: Ergenlik döneminde görülen sivilceler için karbonat kullananlar genellikle çok olumlu sonuçlar aldığını belirtiyor. Cildin yüzeyindeki ölü hücreleri soyarak döken karbonat cildinizde derinlemesine bir temizleme etkisi gösterir. Genellikle karbonat maskeleri sivilceler, yara ve sivilce izleri için kullanılır.

Karbonat maskesi hazırlamak için birkaç çay kaşığı karbonat içerisine krem kıvamını elde edene kadar ılık su ekleyerek karıştırın. Maske haline getirdiğiniz karışımı yüzünüze sürün ve 10 -15 dakika bu şekilde bekleyin. Cildinizin gerilmesine dayanabilirseniz 30 dakikaya kadar maskeyi yüzünüzde bekletebilirsiniz. Ilık suyla yıkayarak maskeyi durulayın. İlk kullanımda bile cildinizdeki değişikliği fark edeceksiniz.

Bu yazı sivilcelere sivilcelere iyi gelen maske sabun krem yiyecekler yağlar maskeler tonik bitki haplar kozmetikler kesin çözüm limon maske son bitkisel tedavisine iyi gelir ne geçirir ne yapılır ne yarar neden olan ibrahim saraçoğlu ahmet maranki kadınlar kulübü için kil maskesi karbonat detoks kür sivilceye iyi gelen çiçek doğum kontrol hapı neden geçmez neyle ne zaman geçer şişer kokar nasıl geçer önlenir çıkar temizlenir patlatılır hakkında kısaca bilgi vermek için yazılmıştır.

ahmet maranki sivilce tedavisi soğan, sivilce tedavisi ahmet maranki sogan kuru, sivilceleri yok etmek için bitkisel çözümler, Ahmet Maranki Sivilce Tedavisi, ahmet maranki sivilce icin soğan suyu nasıl yapılır, ahmet maranki sivilceler için soğan kürü, ibrahim saraçoğlu sivilceleri yok eden kür, ahmet maranki sivilce kürü, sivilce ve çilleri yok edecek kür, ahmet maranki vajinadaki sivilce nasil gecer

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.