Ahmet Maranki Bacak Çatlakları için Kür

Ahmet Maranki Bacak Çatlakları için Kür

Bacak güzelliğinin hanımlar için önemini bilmeyen yoktur. Peki bacaklarda oluşan çatlaklara çözüm önerisi olan var mı? Bizim var.

Sizlere ilk önce bacak çatlağı için uygulanan bitkisel ve doğal tedavi yöntemlerini, daha sonra ise bacak çatlağına karşı tıbbi tedavi yöntemlerini anlatacağım.

Ahmet Maranki karın ve bacak çatlakları için susam yağı sürülmesini tavsiye ediyor.

Susam tohumlarını bir kavanoza doldurduktan sonra üstüne ham ay çiçek yağı ya da zeytinyağı doldurduktan sonra güneşte iki ay bekletin. 2 ay sonra süzün.

Bu şekilde evde hazırlayabileceğiniz susam yağını karın ve bacaklarınızda meydana gelen çatlaklara sürerseniz çok yararlı olacaktır.

Bacakta oluşan çatlakları yok eden 3 farklı yöntemi anlatmak istiyorum şimdi sizlere.

Kakao Yağı: Cilt için güçlü bir antioksidan olan kakao yağı aynı zamanda çok iyi bir nemlendirici vazifesi görmektedir. Kakao yağı kolajen üretimini artırarak bacak çatlaklarının zaman içerisinde azalmasını sağlayacaktır.

Jojoba Yağı: Cildin esnekliğini artıran bir diğer doğal üründe jojoba yağıdır. Düzenli olarak bacak bölgesinde çatlakların bulunduğu alanlara masaj yaparak cildinize esneklik özelliğini geri kazandırabilirsiniz. Jojoba yağı var olan çatlakları azaltmaya yaramamakla birlikte cildinizi nemlendirerek yeni çatlakların oluşumunu engelleyecektir.

Aloe Vera Jeli: Bacak çatlakları için en etkili bitkisel ürünlerden olan saf aloe vera jeli düzenli olarak uygulandığında çatlak görünümünü oldukça azaltacak ve cildinize yumuşaklık verecektir.

Şimdi ise bacak çatlaklarına tıbbi olarak nasıl tedavi uygulanır bunları anlatalım.

Lazerli Çatlak Tedavisi: Çatlakları azaltmak konusunda iyi sonuçlar elde edilen lazerli tedavi cildin yeni hücrelerle yenilenmesini ve kolajen artırımını tetikleyerek çatlak görünümünü en aza indirmektedir. Pek çok güzellik ve bakım kliniğinde uygulanan yöntem mutlaka bir uzman kontrolünde uygulanmalıdır.

Mikrodermabrazyon: Mekanik prosedürlerle çatlağın oluştuğu bölgedeki derinin kaldırılması için kullanılan Mikrodermabrazyon yöntemi alttan yeni derinin çıkmasına ve dolayısıyla çatlakların azalmasına yardımcı olmaktadır. Özellikle spa ve güzellik salonlarında kadınlar arasında oldukça popüler bir yöntem olan Mikrodermabrazyon bir kaç seans sonrasında bacak çatlakları üzerinde etkisini göstermektedir.

Endermoloji: Bacak çatlakları ve diğer çatlak bölgelerinde olduğu gibi selülite karşıda kullanılan Fransız masaj terapisi olan endermoloji kan dolaşımı üzerinde düzenleyici bir etki yaratmaktadır. Çeşitli cihazlarla uygulanan masaj sayesinde cilt ve cilt altı dokularda mikrosirkülasyon adı verilen en ince damarlarda bile kan dolaşımı sağlanmaktadır.

Bu yazı bacak çatlaklarına iyi gelen yağlar kesin çözüm hangi yağ iyi gelir bitkisel estetik krem doğal evde çare son tedavisi zeytin yağı badem yağı için krem egzersiz hangi doktora gidilir bölüm bakar maske ne yapmalı ne yapılır ne yapılmalı nasıl geçer gizlenir önlenir tedavi edilir giderilir bacak çatlağı ne kadar sürede iyileşir bacak çatlaklarını kapatma ne geçirir kapatıcı krem gizleme göstermeyen çorap konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

ahmet maranki catlak tedavisi, bacak çatlakları nasıl geçer, bacak çatlakları, bacaktaki çatlaklar nasıl ğeçer, bacak çatlakları nasıl giderilir, bacaklardaki çatlaklar nasıl geçer, bacaktaki catlaklara ne iyi gelir, maranki çatlak tedavisi, bacaktaki çatlaklar nasıl giderilir, Bacak catlaklarına ne iyi gelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz