Ahmet Maranki Adet Düzensizliği Bitkisel Tedavi

  • ALTERNATİFTIP
  • Ahmet Maranki Adet Düzensizliği Bitkisel Tedavi için yorumlar kapalı
  • 905 kez görüntülendi

Ahmet Maranki Adet Düzensizliği Bitkisel Tedavi

Kadınların en özel günlerinin planlarında bozulmaya neden olan adet düzensizliği sırf bu nedenden dolayı bayanlara zorluklar çıkarmaktadır. Sizde adet döneminizi düzenli şekilde yaşamak isterseniz bu yazımıza göz atmalısınız.

Sizler için ilk önce adet düzensizliği için uygulanan bitkisel kürleri, daha sonra ise adet düzensizliğine iyi gelen bitki çaylarını, bitkileri ve yiyecekler tanıtmak istiyorum.

Ahmet Maranki kadınların adet düzensizliği ve adet sancılarını şu şekilde açıklıyor. Kadınların yaşadığı stresler, sıkıntılar, ani kilo kayıpları, büyük üzüntüler gibi bir çok etken adet düzenini etkileyebilir.

Adet bozuklukları normal değildir ve bu bozuklukların nedeninin araştırılması gerekir. Çünkü kadın üreme sistemindeki hastalıkların en çok verdiği belirti adet düzensizliği olarak kayıtlara geçmiştir. Bazı kadınlarda adet kanamalarının başlamasıyla ortaya çıkan ağrılar oldukça şiddetli ve ağır olabilir. Bu durum günlük yaşamı olumsuz etkiler. Kadın hastalıkları ve doğum kliniklerine yapılan başvurularının ortalama %10′u adet sancısı sebebi ile olur.

– Aşırı adet kanamaları için, 4 bardak soğuk suyun içine 2 yemek kaşığı kadar ufalanmış çoban çantası ve atkuyruğu bitkisi eklenerek, 10 dakika bekletildikten sonra içilmesi tavsiye edilir.
– Birer tutam kereviz ve maydanoz kaynatılıp, bir gece bekletilir. Üç gün süreyle sabahları aç karnına tüketilmesi gereken karışım, aşırı kanaması olan bayanlara tavsiye edilir.

– Adet düzensizliklerinde zerdeçalı toz haline getirip kullanabileceğiniz gibi, çay gibi demleyip de tüketebilirsiniz.
– Civanperçemi, kadınlarda görülebilen ağrılı krampların tedavisi için birebirdir.

Şimdi ise adet düzensizliğine ne iyi gelir ve iyi gelen şeyler nelerdir bunları anlatalım.

Ada Çayı: Adet düzensizliklerini ve ağrıları giderir, rahim iltihaplarını tedavi eder.

Ahududu: Kadınlarda beyaz akıntıyı önler, fazla miktarda gelen adet kanamasını düzenler.

Ballıbaba Otu: Ezilerek suyu çıkarılır. Bu su, rahim iltihap ve kanamalarına, beyaz akıntıya karşı kullanılır. Ekşi yonca adet düzensizlikleri ve ağrılarına iyi gelir.

Kaya Koruğu: Taze yaprakların ezilmesi ile elde edilen sıvı adet düzensizliklerini önler.

Kuşkonmaz: Adet dönemlerinde vücutta su birikmesini önler. İçerdiği maddeler vücuttaki fazla suyu dışarı atar.

Mine Çiçeği: Suyu adet dönemi ve regl düzensizliklerini önler.

Bu yazı adet düzensizliğine iyi gelen bitkiler yiyecekler ilaçlar şifalı bitkiler bitki çayları hacamat noktaları çörek otu ne iyi gelir ilaç kür sebep olan hastalıklar doğal kesin bitkisel çözüm tedavisi çare son en iyi gelen bitki için hangi doktora gidilir hangi bölüm bakar hap doğal yöntemler soğan kürü ahmet maranki ibrahim saraçoğlu yasmin nasıl kullanılır geçer giderilir düzelir düzene girer tedavi edilir adet söktürücü düzenleyici soğan kürü konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

adet düzensizliği nasıl geçer, ahmet maranki adet düzensizliği, adet düzensizliğine bitkısel çözüm, adet düzensizliğine iyi gelen şifalı bitkiler, adet düzensizliği bitkisel tedavi, adet düzensizliğine iyi gelen bitkiler, adet düzensizliğine ne iyi gelir, adet düzensizliğine bitkisel, adet düzensizliği bitkisel, adet düzensizliğinin bitkisel tedavisi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.