Ağda Sonrası Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

  • ESTETİK VE GÜZELLİK
  • Ağda Sonrası Bakımı Nasıl Yapılmalı ? için yorumlar kapalı
  • 855 kez görüntülendi

Ağda Sonrası Bakımı Nasıl Yapılmalı ?

Kadınların yaşamının acı veren uygulamalarından birisi de başta bacaklar olmak üzere vücutlarının çeşitli bölgelerine uygulanan ağda işlemidir. Ağda ile kızaran ve bakıma muhtaç kalan cildiniz için yapılması gereken Ağda Sonrası Bakım Yöntemleri hakkında sizleri bilgilendirmek isteriz.

Özellikle yaklaşan ilkbahar ve yaz mevsimi dolayısı ile etek giymeye hazırlanan kadınların, bacakları için ağda ve ağda sonrası bakım uygulamaları büyük bir önem taşımaktadır. Bu sebeple sizler için bu yazımızı hazırlamak adına pek çok bilgiyi bir araya getirdik. Gelin hep beraber Ağda Sonrası Bakım yöntem ve ürünlerine birlikte göz atalım;

Portakal Yağı ve Bebek Yağı Karışımı

Portakal yağının besleyici özelliği ile bebek yağlarının cildi üst düzeyde yumuşatma etkisini bir arada uygulayabilirsiniz. Göz kararınca elde edeceğini yağ karışımı sayesinde Ağda sonrasında bacaklarınızın bakımını yapabilir ve besleyici etkiye sahip olan portakal yağı ile de Ağda Sonrası Bacaklarınızda oluşabilecek kurulukların ve deri dökülmelerinin önüne geçebileceksiniz.

Soğuktan Zarar Gelmez…

Ağda öncesinde ve uygulamadan sonraki 1. saatte uygulanacak soğutma işlemi ağda uygulanan bölgede kusursuz bir bakım yöntemi olacaktır. Özellikle kasık bölgesi ve bacaklarınızın iç kısımları gibi hassas bölgelerine ağda öncesinde hazırlanan buz dolu bir torbayı havlu ile sararak ağda bölgelerini uyuşturma derecesinde soğutulmasını sağlayarak, hem daha az acı çeker hem de ağda sonrasında kalkan ölü derilerin alt tabaka ile bağlarının kolay kopmasını sağlarsınız. Ağda sonrasında da uygulayabileceğiniz soğutma işlemi ile derinizin acısını dindirebilir ve kızarıklarının kısa sürede yok olmasını sağlayabilirsiniz. İşte bu işlemler sayesinde özellikle bacaklarınızın bakımını yapmış ve Ağda Sonrası Sorunların önüne geçmiş olursunuz.

Unutmadan!

Güzel ve sağlıklı bacaklara sahip olmanın yolu, elbette bakım yapmaktan geçer…

 

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.