Adet Söktürücü Bitkisel Çaylar

Adet Söktürücü Bitkisel Çaylar

Ahmet Maranki adet söktürücü bitkisel çaylar olarak maydanoz, civanperçemi, papatya, nane, nergis, kimyon, safran, rezene, anason, havuç tohumu, karabaş otu, misk ve ada çayını öneriyor.

Bu bitkilerden hangisi istenirse o bitki, çay şeklinde demlenip içilir. Bu şifalı bitkilerden yapılan adet söktürücü çaylardan günde 3-4 bardak içilmelidir. Bunu ek olarak taze üvez meyveleri tüketmek de adet söktürmeye faydalı olacaktır.

Adet sökücü şifalı bitkiler
Adet söktürücü bitkisel ilaç arayanlar için dereotu tohumu da kullanılabilir. Adet kanamasını söktürmek için 2 çay kaşığı dövülmüş dereotu tohumu ile adet söktürücü bitki çayı hazırlanmasının ve içilmesinin de adet sökmeye yardımcı olacağını söylüyor.

Prof. Dr. Ahmet Maranki adet düzensizliği için zerdaçal bitkisinin çay biçiminde demlenip içilmesinin veya zerdaçalın toz haline getirilerek kullanılmasının etkili olacağını belirtiyor.

Adet sökücü olarak kereviz tüketmenizde fayda var. Civan perçemi ile hatmi çiçeğinin karışımıyla adet söktürücü bitki çayı yapıp içmeyi deneyebilirsiniz.

Bu yazı adet söktürücü çaylar, adet söktüren çaylar, adet söktürücü bitkiler, adet söken bitkiler, adet sökücü bitkiler, bitkisel adet söktürücüler, adet söktürücü bitki çayları konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

adet söktürücü bitki çayları, adet söktürücü bitkiler, regl söktürücü, adet söken bitkiler, adet söktürücü bitki çayı, adet nasıl söktürülür, adet sökturucu çaylar, bitkisel adet söktürücü, bitkisel adet söktürücüler, adet söktürücü bitki

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz