Adet Düzensizliğine Bitkisel Çözüm

  • ALTERNATİFTIP
  • Adet Düzensizliğine Bitkisel Çözüm için yorumlar kapalı
  • 767 kez görüntülendi

Adet Düzensizliğine Bitkisel Çözüm

Kadınların korkulu dönemi olan adet haftası bazen düzensiz biçimde gelir ve gider. Adet düzeninin olmayışı kadınları birçok konuda sıkıntıya sokmaktadır. Ama bitkisel çözümler ile adet döneminizi düzene

sokabilirsiniz.

Ahmet Maranki Adet Düzensizliğine Bitkisel Çözüm Önerileri
– Aşırı adet kanamaları için, 4 bardak soğuk suya 2 yemek kaşığı ufalanmış çoban çantası ve atkuyruğu bitkisi konulup, 10 dakika bekletilerek içilmesi önerilir.

– Birer tutam kereviz ile maydanoz kaynatılıp, 1 gece bekletilir. 3 gün sabahları aç karnına tüketilen karışım, aşırı kanaması olan kadınlara tavsiye edilir.

– Adet düzensizliklerinde zerdeçalı toz haline getirip kullanabileceğiniz gibi, çay şeklinde demleyerek de tüketilmesi önerilir.

– Civanperçemi, kadınlarda görülen ağrılı krampların tedavisinde destekleyici bir bitkidir.

İbrahim Saraçoğlu Adet düzensizliği ve tüylenmeye karşı kür
Üç-dört gram (yaklaşık bir tatlı kaşığı) kurutulmuş testere dişli arslanpençesi kaynamakta olan bir bardak (150-200 ml) klorsuz suya atılır. Kısık ateşte on dakika kaynatmaya devam edilir. Daha sonra soğumaya bırakılır ve ılıyınca süzülür.

Bir ay boyunca her gün bir su bardağı içilir. Bir aydan sonra bir hafta ara verilir. Bir hafta aradan sonra aynı şekilde bir aylık kür tekrar edilir. Ve kür sonlandırılır. Kürün en uygun içim zamanları sabah kahvaltısından iki saat sonra veya öğleden sonra aç karnına içmektir.

Bu yazı adet düzensizliğine bitkisel çaylar, adet düzensizliği tedavisi, adet düzensizliği nasıl geçer, adet düzensizliğine iyi gelen şifalı bitkiler nelerdir, adet düzensizliğine ne iyi gelir konusunda yazılmıştır.

adet düzensizliği nasıl düzelir, adet duzensizligine bitkisel cozum, adet düzensizliği nasıl geçer, adet nasıl düzene sokabilirim, Adet nasıl düzelir, adet düzensizliği nasıl düzene girer, adet duzelmesine hangı bitkı ıyı gelir, adet düzelmesi, düzensiz adet nasıl düzelir, adet gecikmesi nasıl düzelir

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.