Acısız Burun Estetiği Olmak Artık Çok Kolay

  • TANITIM
  • Acısız Burun Estetiği Olmak Artık Çok Kolay için yorumlar kapalı
  • 1.012 kez görüntülendi

Acısız Burun Estetiği Olmak Artık Çok Kolay

Burun estetiği pek çok kişinin hayatının belli döneminde yaptırmayı düşündüğü operasyonlar arasında yer alır. Farklı işlemler bütününden oluşan burun estetiğinde hastanın durumuna göre çeşitli yollar izelenebilir. Pek çok hasta burun estetiği ile ilgili acısız ve tamponsuz bir yöntem arar. Günlük ve sosyal hayatı kesintiye uğratmayan acısız burun estetiği denildiğinde akla ilk gelen piezo yöntemidir.

Minimum acı ve hızlı bir iyileşme süreci sunan piezo burun estetiği ile kolayca normal yaşantınıza geri dönebilirsiniz. Yeni yöntem ve gelişmelerin ortaya çıkması ile birlikte burun estetiği çok daha kolay bir hal alır. Kısa sürede iyileşme ve kusursuz sonuçlar sunan burun estetiği sayesinde sosyal hayata hızlı bir şekilde karışabilirsiniz.

Ameliyatsız Burun Estetiği Yöntemi

Enjeksiyon burun estetiği olarak bilinen bu ameliyatsız yöntemde cerrahi bir işlem uygulanmaz. Düşük riskli ve uygun maliyetli bir seçenek sunan ameliyatsız burun estetiği ile daha az acı hissedersiniz. Cerrahi bir işlemle burun estetiğine başlamak istemeyenler için ameliyatsız burun estetiği ideal bir tercih olabilir. Cerrahi olmayan rinoplasti sayesinde burnun yüzdeki duruşu küçültülür. Genel olarak bu yöntemle birlikte aşağıdaki faydalar elde edilebilir;

  • Burnu çevreleyen dokuyu doldurarak yumru görünümünün azalması
  • Simetri gelişmesi
  • Sarkık burun ucu kaldırılarak ideal seviyenin yakalanması
  • Yassı köprünün yükseltilmesi ya da  yuvarlak ucun vurgulanması
  • Kepçeli burnun düzeltilmesi

Cerrahi Olmayan Rinoplasti

Pürüzsüz ve daha simetrik bir görünüm elde etmek istenilen durumlarda doldurulması gereken alana enjekte işlemi uygulanabilir. Cerrahi olmayan rinoplasti işleminde uygulanan prosedürler hızlı değildir. Genel olarak işlemin etki etmesi için belli seans aralıklarına ihtiyaç duyulur. Cerrahi olmayan rinoplasti ile burun estetiğinde olumlu sonuçlar elde etmek için en az 4-6 hafta süren birkaç tedaviye ihtiyaç vardır. Söz konusu kademeli yaklaşımın temel amacı dolgu maddelerinin çalışma şeklidir.

Enjeksiyon işleminden  sonra vücudunuz savunma gereği dolgu malzemesinin her bir mikrodropletini duvardan uzaklaştırmak ister. Buna karşılık dolguyu yerinde tutan bir doku kapsülü meydana gelir. Belli bir sürenin sonunda oradaki  dolgu maddesi çevresinde doğal doku oluşur ve bölgeye daha fazla hacim yaratır.  Cerrahi olmayan rinoplasti yöntemi için sadece öngörülen süreden sonra doktor, hastanın daha fazla enjeksiyona ihtiyaç duyup duymadığına karar verdikten sonra tedaviye devam edilir.

Burun estetiği ve daha birçok cerrahi işlem hakkında bilgi almak için https://evrenhelvaci.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.