Acıbadem Yağının Faydaları

  • ALTERNATİFTIP
  • Acıbadem Yağının Faydaları için yorumlar kapalı
  • 781 kez görüntülendi

Acıbadem Yağının Faydaları

Acıbadem yağı özellikle cilt bakımı ve cilt germe, gençleştirme açısından faydaları olan bir bitkisel yağ türüdür. Acı badem, sütü ve kremi de olan ancak bu ürünlerin acıbadem yağı ile alakası olmayan

ürünlerdir.

Yukarıda da söylediğimiz gibi acı badem yağı nelere iyi gelir dersek, en önemlisi kuru ciltler için cilt nemlendirici ve cildi gençleştiren bir etkisinin olduğunu hatırlatmak gerekiyor.

Acıbadem Yağı Ne İşe Yarar
Acıbadem yağının içindekiler : Protein, şeker ve amigdalin içerir.

Acıbadem Yağının Faydaları: Öksürük kesici, idrar arttırıcı, kurt düşürücüdür. Kan şekerini düşürür, nemlendirici, kuru ve çatlak ciltler için kullanılır. stres ve yorgunluğu giderir.

Acıbadem Yağının Kullanım Şekli: Günde 3 defa bir çay bardağı suya veya şekere 2 damla damlatılarak alınır. Bebeklerin kabızlığında eşit miktarda bal veya pekmezle karıştırılıp 4-5 saate bir çay kaşığı verilir.

Acıbadem Yağının Zararları ve Yan Etkileri:Fazlası zararlıdır. Saklama KoşullarıSerin, ışıktan uzak ve ağzı sıkıca kapalı olarak çokçukların ulaşamayacağı bir yerde saklanmalıdır.

Acıbadem Yağı Fiyatı: Acıbadem yağı eczanelerde ml hesabına göre satılmaktadır. 20 ml bir kutu acıbadem yağı fiyatları , 5-6 tl fiyata satılmaktadır.

Bu yazı acıbadem yağının faydaları, acıbadem yağı ne işe yarar, acıbadem yağının saça faydaları, acıbadem yağının cilde faydaları  konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

aci badem yaği ne işe yarar, acı badem yağı faydaları, acıbadem yağı ne işe yarar, aci badem yagi nasil kullanilir, acı badem yağı faydaları ve kullanımı, acı badem yağı, acı badem yağının faydaları ve kullanımı, acı badem yağının faydaları, acıbadem yağı, acıbadem yağı faydaları

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.