2013 Çin Takvimi ile Cinsiyet Belirleme

  • ALTERNATİFTIP
  • 2013 Çin Takvimi ile Cinsiyet Belirleme için yorumlar kapalı
  • 2.379 kez görüntülendi

2013 Çin Takvimi ile Cinsiyet Belirleme

YORUM YAZARAK ÇİN TAKVİMİ HAKKINDA SORU SORAN ARKADAŞLARDAN RİCADIR. FACEBOOK BEĞEN KUTUSUNA TIKLAYARAK SAYFAMIZI BEĞENİR MİSİNİZ?  LÜTFEN EMEĞE SAYGI…

Çin takvimiyle cinsiyet belirleme, çin takvimiyle yaş hesaplama, çin takvimiyle ilgili yorumlar, çin takvimi ile yaş hesaplama, çin takvimi ile cinsiyet, 2013 çin takvimi, çin takviminin doğruluğu, çin takviminin güvenilirliği, çin takvimi nasıl hesaplanır, çin takvimi nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, nasıl bakılır, çin takvimi 2013 cinsiyet hesaplama.

Çin takvimi ile bebeğin cinsiyetini belirleme konusunu ilk kez 2 sene önce açmıştım. O zamandan bu zamana her sene vakti gelince o yılın çin takvimi ile alakalı konuyu açıyorum. 2013 yılında bebek dünyaya getirmek isteyen bayanlar hamilelik planlarını şimdiden yapmaya başladılar. Demek ki artık 2013 yılı çin takvimi konusunu açmanın zamanı geldi.

LÜTFEN KONUNUN TAMAMINI DİKKATLİCE OKUYUN

Hangi ayda, kaç yaşında hamile kaldınız? Bu iki sorunun yanıtıyla, Çin’de 700 yıldır uygulanan bir yöntemi kullanarak çocuğunuzun cinsiyeti konusunda doğru bir tahminde bulunabilirsiniz.

Annenin yaşı ile hamile kaldığı ayın bilinmesi durumunda yüzde 98 doğru sonuç verdiği iddia edilen ve Çinli astroloji bilginlerince hazırlanan Çin Takvimi, Çin’de 700-800 yıldır kullanılıyor. http://www.kadincaweb.com

Takvime göre, annenin yaşının hamile kalınan ayla kesiştiği nokta bebeğin cinsiyetini ortaya çıkarıyor. 30 yaşındaki bir anne adayının mart ve mayısta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti kız, diğer tüm aylarda ise erkek olurken, 21 yaşındaki anne adayının ocakta hamile kalması durumunda bebeğinin cinsiyeti erkek, diğer tüm aylarda kız oluyor.

Unutmamanız gereken en önemli nokta erken doğum yapanlarda ve tüp bebek yöntemi ile hamile kalan bayanlarda yanlış sonuçlar çıkabiliyor. Ayrıca doğum kontrol yöntemi ile korunduktan sonra ilk adet döneminde hamile kalan bayanların sonuçları tutmayabiliyor. Korunmayı bıraktıktan sonra mümkünse ikinci adet döneminde gebe kalmaya çalışınız.

Çin takvimine göre yaş şu şekilde hesaplanır. Bitirdiğiniz değil gün aldığınız yaş, çin takvimine göre sizin yaşınızdır. Mesela 1983 mart doğumlusunuz diyelim. 2012 ocak ayında 28 yaşınız bitmiş, 29dan gün almış olursunuz. Bu da çin takvimine göre 29 yaşındasınız demektir. Aynı doğum tarihinde olan birisi 2012 nisan ayında 30 yaşında olur. 29 yaş bitmiş 30dan gün almış demektir. Bu da çin takvimine göre yaşınız 30 demektir. Veya en kolay yöntem normal yaşınıza 1 ekleyin bu sizin çin takvimine göre yaşınızı gösterir. (Avrupai usülde yaş hesaplamayanların +1 yapmasına gerek yoktur. Zaten avrupai usülde gün almış olduğunuz yaş değil, yıl olarak bitirdiğiniz yaş gerçek yaşınızdır. Çin takviminde ise yıl olarak bitirdiğiniz yaş değil, gün almış olduğunuz yaş gerçek yaşınızdır.

Yaşınızı bulduktan sonra hamile kaldığınız ayı tesbit edin. Son adet gördüğünüz ay değil, ilişkiye girerek hamile kaldığınız ay tabloda bakmanız gereken aydır. 

ÇÖZÜM ÇOK BASİT. YAŞINIZI HESAPLAYABİLİYORSANIZ TABLODA HAMİLE KALDIĞINIZ AYA BAKIN YETER

BU YAZI SİZE YARDIMCI OLMUŞSA, SAYFANIN BAŞINDA YER ALAN FACEBOOK BEĞEN VEYA TWİTTER TWEETLE KUTULARINA TIKLAYARAK BİZE YARDIMCI OLMAYA NE DERSİNİZ

2018 Çin Takvimi ile cinsiyet belirleme ve hamilelik hesaplama tablosu için konuya gitmeniz yeterlidir.

Bu yazı çin takvimiyle cinsiyet belirleme, çin takvimiyle yaş hesaplama, çin takvimiyle ilgili yorumlar, çin takvimi ile yaş hesaplama, çin takvimi ile cinsiyet, 2013 çin takvimi, çin takviminin doğruluğu, çin takviminin güvenilirliği, çin takvimi nasıl hesaplanır, çin takvimi nasıl kullanılır, nasıl uygulanır, nasıl bakılır, çin takvimi 2013 cinsiyet hesaplama konusunda bilgi vermek için yazılmıştır.

çin takvimi 2013, 2013 çin takvimi, çin takvimine göre cinsiyet belirleme 2013, cın takvımı, çin takvimi 2013 cinsiyet belirleme, gebelikte cinsiyet, cınsıyet belırleme, cin teqvimi 2013, 2013 cin takvimi cinsiyet belirleme, gerçek çin takvimi

Etiketler:

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.